Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

  • 3 months later...

mislim da mu se to sada vishe ne isplati ni na koji nachin, ali je obecao nesenilnoj kategoriji gradjana, pa nije bash da moze da glumi ludilo i vadi se na tezak trenutak za njega i nash narod (a prvenstveno njega) [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

Jbt, taman kad se omatorilo sve se deli mladima...

 

Mi kad smo bili mladi mogli smo da dobijemo samo kurac da izbijemo oci... Jbt, mi smo morali da placamo jebenu taksu za izlazak iz zemlje...

 

Znate za onaj porez na dohodak gradjana? E pa i to je za mladje od 40 smanjeno za 40 posto... Pička im materina, plaćam taj porez poslednjih 10 godina... i žena i ja... Nikad nikakav popust nismo dobili... Nasoj generaciji samo gledaju kako da se navale i da uzmu jos, jos, da bi imali da kupuju jebene glasove od klinaca i penzionera... 

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

 

 

Mi kad smo bili mladi mogli smo da dobijemo samo kurac da izbijemo oci... Jbt, mi smo morali da placamo jebenu taksu za izlazak iz zemlje...

 

 

Baš vala. Ako mi je zbog nečega žao što sam generacija koja sam, je to što sam do 30. godine bila što uslovljena vizama, što bez novca, i najopuštenije godine provela bez ili s jako malo mogućnosti da putujem.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Jbt, taman kad se omatorilo sve se deli mladima...


Ja imam 31 i promasilo me sve ovo za brucku. :isuse::rolleyes: Al' dobro, bar necu morati u vojsku, di si tu si. :laugh:

Al' koja je tek moja generacija sirotilja, to je jezivo. Vrlo cesto ne moze da se dodje do posla zbog prdonja od 65+ koji nece u penziju. 

Edited by Plajvi
Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

Al' dobro, bar necu morati u vojsku, di si tu si. 

Mi smo i u vojsku išli, i to u ne baš sretna vremena da se ide tamo...

Link to comment

Trpeli smo i stezali se dok su ovi ucili da vladaju, da savladaju politiku i pokupe konekcije, upoznaju ljude preko i sl...sada ih placamo jer su postali strucnjaci, u tom poslu vladanja.

Edited by villiem
Link to comment
19 minutes ago, radisa said:

Mi smo i u vojsku išli, i to u ne baš sretna vremena da se ide tamo...

Srecna ili ne, dovoljno da ti neko uzme godinu zivota u najboljim godinama za jedno veliko sviranje kurcu.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...