Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, Tihajeza said:

Zar svaki telefonski broj nije već povezan sa nekom osobom, bilo fiksni bilo mobilni? Pretplatnik si ovde ili onde, nije to neka svemirska tajna.

Ljudi koji imaju prepaid su baš neki mali procenat. 

 

Za službene telefone mogu ovako da povežu, mada je meni to glupo...

Link to comment
8 minutes ago, Tihajeza said:

Zar svaki telefonski broj nije već povezan sa nekom osobom, bilo fiksni bilo mobilni? Pretplatnik si ovde ili onde, nije to neka svemirska tajna.

Ljudi koji imaju prepaid su baš neki mali procenat. 

 

Meni su roditelji prepaid.Kako će oni da dobiju? 

Link to comment
Just now, Lancia said:

Imamo vec dvojicu, koji nece zvati, Radisa i Vucic.

Da daju bezuslovno, probao bih da ne uzmem, sad kad neće da daju, hoću da uzmem i da poklonim... Šta ti je psihologija :(

Link to comment

Ono, mogu da uvedu i da skakucuci na jednoj nozi otpevamo pesmicu ili recitaciju da bi dobili 100 eura, moze im se.

Nisam slusao izjavu Dra, jel kaze kako ce gradjanin koji je zvao dokazati drzavi da je zvao ako drzava, ne daj boze, zagubi njegov zov i ne isplati eurice?

 

 

Link to comment
29 minutes ago, mackenzie said:

Znači ovako, pozovete, ostavite svoje lične podatke, i tako vaš broj telefona povežu sa konkretnim identitetom. Da li se isplati to za 100 evra, mislim za državu ne pojedinca.

i platiš dvajes kinte

Link to comment
Just now, Milošica said:

Nisu.

 

Niko nije rekao da moraš imati broj da bi dobio pare, nego naš drugar forumaš Makenzi gore se plaši da ako pozove broj 555-333 da se prijavi/odjavi za pare, da će oni znati da je on lično Makenzi Makenzijevič na tom i tom broju. Pa mu ja velim, da ako baš žele da znaju ko si, to već i sad mogu bez da zoveš igde, bez brige. 

Link to comment

Jedan rl razgovor malopre:

- valjda neće Djilas uzeti tih 100 evra, rekao je da neće, trebalo bi to nekako proveriti jer stvarno sramota da on pored svih miliona uzme i ovo...

ja: bolje da uzme svako i ako mu ne trebaju da nekom kome trebaju.
- ali ne da uzme, lopov ce zadrzati za sebe, nego da se njegovo direktno prosledi kome je potrebno...

ja: bolje i da zadrži za sebe, to je njegovo pravo, nego da završi u sns kampanji...

- pa to je ionako njihov novac, oni su na vlasti

 :frust:
Osoba inače prosvetni radnik, zaposlena davno pre sns ere, ali intenzivno praćenje svih mogućih tabloida preko smartfona je urodilo plodom.

Edited by mraki
Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Jedan rl razgovor malopre:

- valjda neće Djilas uzeti tih 100 evra, rekao je da neće, trebalo bi to nekako proveriti jer stvarno sramota da on pored svih miliona uzme i ovo...

ja: bolje da uzme svako i ako mu ne trebaju da nekom kome trebaju.
- ali ne da uzme, lopov ce zadrzati za sebe, nego da se njegovo direktno prosledi kome je potrebno...

ja: bolje i da zadrži za sebe, to je njegovo pravo, nego da završi u sns kampanji...

- pa to je ionako njihov novac, oni su na vlasti

 :frust:
Osoba inače prosvetni radnik, zaposlena davno pre sns ere, ali intenzivno praćenje svih mogućih tabloida preko smartfona je urodilo plodom.

 

Kod mene rl razgovor:

Osoba mrtva ozbiljna: Nisam se davno čula sa Xx, zanima me šta kaže na ovu metodu Željka Mitrovića? (Xx je moja sestra, inače anesteziolog, doktor nauka)

 

Ja: Molim te, ni za šta na svetu nemoj da je ikada pitaš to! 

 

Osoba: Dobro, dobro, ali ima tu nešto...

 

Ja: NI NE POMIŠLJAJ!

 

Osoba je biolog (fakultet)

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Zar svaki telefonski broj nije već povezan sa nekom osobom, bilo fiksni bilo mobilni? Pretplatnik si ovde ili onde, nije to neka svemirska tajna.

Ljudi koji imaju prepaid su baš neki mali procenat.

Od 8,4 miliona aktivnih SIM kartica u Srbiji na kraju 2019. 40% njih tj. 3,4 miliona bile su pripejd.

 

Naravno, pošto je kartica osetno više nego stanovnika Srbije, jasno je da samo na pripejdu nije 40% stanovništva nego manje, ali svakako daleko više od nekog baš malog procenta tipa 5%.

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...