Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

17 minutes ago, pbg12345 said:

lep rukopis 

lici na moj

ali ok, kazu da je to odlika inteligentnih ljudi :fantom:

 

:lolol::heart:

Jos se na uplatnicama kontrolisem kolko mogu, inace mi je bas jeziv, sam nekad ne mogu da procitam sta sam napisao

Link to comment

mom bratu legla uplata u intesi, inače nema račun u banci, i napravili smo ovlašćenje da tetka podigne za njega, pošto on neće da ide u banku. tražili joj da na ovlašćenje upiše brojeve mobilnog, i njenog i njegovog. čekala sat vremena i na kraju joj rekli da ne mogu da joj isplate zato što on neće da se javi na telefon :lol:

Link to comment

 

29 minutes ago, bradilko said:

a kako ide za ove sto su van srbije? ima li nacina da dobiju svojih 100? kome da se obrate? 

pa u teoriji, mogu da potpišu ovlašćene i pošalju ličnu kartu. onda ovlašćeno lice može da podigne umesto njih. jedino treba voditi računa da se na kontakt telefon javi glas koji će reći, da, ja sam čuškar filip, isplatite mojoj majci jebenih 100 evra.

Link to comment
Just now, slepa živana said:

 

pa u teoriji, mogu da potpišu ovlašćene i pošalju ličnu kartu. onda ovlašćeno lice može da podigne umesto njih. jedino treba voditi računa da se na kontakt telefon javi glas koji će reći, da, ja sam čuškar filip, isplatite mojoj majci jebenih 100 evra.

:laugh:

 

:smiley_hail:

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

 

pa u teoriji, mogu da potpišu ovlašćene i pošalju ličnu kartu. onda ovlašćeno lice može da podigne umesto njih. jedino treba voditi računa da se na kontakt telefon javi glas koji će reći, da, ja sam čuškar filip, isplatite mojoj majci jebenih 100 evra.

😂

Link to comment

Ja sam dobio pare pre nedelju dana skoro (Intesa), a moja žena još uvek nije (OTP - Vojvođanska), iako sam nas ja prijavio oboje u roku od 5 minuta.

Link to comment
28 minutes ago, Ayatollah said:

Ja sam dobio pare pre nedelju dana skoro (Intesa), a moja žena još uvek nije (OTP - Vojvođanska), iako sam nas ja prijavio oboje u roku od 5 minuta.

I kod nas tako, ovaj u Intezi dobio a ja OTP šipak s tim što sam se ja prijavila pre njega. 

Ima Kruševac Geto dobar skeč na temu 100€

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...