Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Recimo da je za ovu temu...

 

- Svim penzionerima i svima koji primaju socijalnu pomoć automatski ćemo uplatiti po 100 evra. Počinjemo od 15. maja, a onda ćemo preostalim punoletnim građanima dati mogućnost da se prijave da li žele 100 evra - rekao je ministar finansija u Vladi Republike Srbije Siniša Mali.

 

On je, gostujući večeras na TV Pink, istakao da će svi punoletni građani koji žele da im država uplati po 100 evra o tome moći da se izjasne telefonom jer, kako je istakao, prethodnih dana je čuo da mnogi ne žele tu pomoć.

 

Oni hoce da zovu 5 miliona gradjana i da ih pitaju da li zele pare? Oce onda i broj racuna da mi traze? Kako da znam da me zove neko iz Vlade ili lokalni prevarant? Mada tu i nema neke razlike...

Link to comment

Ne verujem da će oni da zovu, pre će svi koji bi da se omaste sa 100 evrića morati da zovu neki broj na koji se neće javljati niko, ili će se javiti mašina koja će da drobi koliko je očekivano vreme do javljanja operatera, za npr 86 din/min + pdv

Link to comment

A kako ce da dobiju one koji nemaju mobilni ili fiksni na svoje ime?

Da li ce mene i zenu zvati po 2 puta, posto imamo 2 broja na svoje ime, jedan postpejd i drugi pripejd i nijedan telekom fiksni broj

 

Pripejd se naravno ne koristi ili ga koristi neko treci...

Edited by Milosh76
Link to comment

Mislim da im je najpre ovo pranje razlike izmedju birackih spiskova i broja gradjana kojima će biti isplaćeno 100€. Već su krenule rasprave kako to da ovih drugih ima skoro milion manje. Ovako će reći eto milion se nije prijavio, ne treba im, nabolji smo u vasioni ...

Link to comment

Cuj da se prijave.Pa ako je svima onda je svima a ne ko se prijavio ko se nije prijavio.

Mos misliti kad par milona ljudi bude zvalo jedan broj telefona za prijavu :laugh:

Link to comment
7 minutes ago, JozoMujica said:

 

 

EWUWY41UwAIGP_p.jpeg

e na lečenje ih svoje potrošio uusta te škrbava

bogu hvala te mi od tih 12k dindži ne zavisi skoro ništa

 

msm izvisiću za jedno dobro piće, al ni prvi ni posednji put

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
5 minutes ago, freakns said:

inace, necu se prijavljivati za ovo. nisam ni planirao da uzmem te pare svakako

 

Ma to naravno.

 

Ja evo glasno razmisljam da se prijavimo u inat i da novac poklonimo recimo onoj devojci u bloku 28 sto je izgubila oca,majku i brata u pozaru, drugu noc vanrednog stanja.

Edited by Блок_64
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

A kako ce da dobiju one koji nemaju mobilni ili fiksni na svoje ime?

Da li ce mene i zenu zvati po 2 puta, posto imamo 2 broja na svoje ime, jedan postpejd i drugi pripejd i nijedan telekom fiksni broj

 

Pripejd se naravno ne koristi ili ga koristi neko treci...

 

Ma jok, ti njih valjda zoveš ako hoćeš

Link to comment

Prijavi se 2 miliona, oni kažu 4 miliona, razlika ode negde nekom. Nema nikakve kontrole.

Genijalan i do sada nezabeležen sistem za mažnjavanje.

Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

Prijavi se 2 miliona, oni kažu 4 miliona, razlika ode negde nekom. Nema nikakve kontrole.

Genijalan i do sada nezabeležen sistem za mažnjavanje.

prijavi se 4, oni kazu prijavilo se 6, a isplate 2 svojima u piramidalnoj semi sa obavezom da 1/2 proslede u/kroz stranku

onih preostalih 2 sto su prijavili, a nisu dobili, nek dokazu da je tako :fantom:

 

i eto ih 400 miliona u privatnim dzepovima, i jos 100 miliona u stranci, tako neophodnih snsu pred izbore da pokriju 99,99% reklamnog prostora u kampanji

plus 1mil sigurnih glasova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...