Jump to content
IGNORED

Kućna i okolokućna fiskultura - koronafitnes


napadaj

Recommended Posts

jedina vajda od svega ovoga je što već tri nedelje redovno vežbam bez kukanja i razvlačenja. 

elastic bands, tegovi...taman za oko 45 min.

jutros vidim biće uskoro problema da uguram leđa u košulje i haljine :happy:

 

Link to comment

isao prekjuce do parka u nadi da nema nikog na sipkama i spravama za propadanje, kad lol.

onda seo na klupu da izblejim, al dve neke sportasice parkirale bicikle na travu ispred mene i pocele raditi tjelovjezbe. ispalo ne tako lose.

Edited by ToniAdams
Link to comment
22 hours ago, mustang said:

nama krenuo krav maga preko zoom. jos nisam otisla, casovi su u 11am, ja se tek budim u to vreme. al odlicna je fora. mogu da vide sta radis i da te koriguju

 

super zvuci. je l' onda mozda dostupno i novim clanovima? i to sada neovisno o lokaciji(!)?

 

14 hours ago, beta kentauri said:

jedina vajda od svega ovoga je što već tri nedelje redovno vežbam bez kukanja i razvlačenja. 

elastic bands, tegovi...taman za oko 45 min.

jutros vidim biće uskoro problema da uguram leđa u košulje i haljine :happy:

 

 

:D:thumbsup: je l pratis neki online program ili app? 

 

ja nemam resistance band al to sad pod obavezno moram da nabavim. pocela da trazim, kad ono naravno, mala milijarda tih raznih traka, a nemam mogucnost da probam. da li mozda imas preporuku? 

 

 

3 hours ago, Host said:

Pih, nije Lančo od tih. Pravi muskarci ne rade kardio i noge. 

 

ma gde!! sumnjam da je lancio iz te kategorije. to je taktika onih sa bas mini ramenima - ono, nozice ko cackalice da bi se postigla trapezasta figura.

Link to comment
8 minutes ago, mustang said:

@roksi

moracu da se raspitam da li je za nove clanove. cisto da znas mesecno je oko $185 plus $40-$50 za upis. ali je unlimited. mozda su smanjili cene...

 

super, tenks za info!

Link to comment
51 minutes ago, roksi said:

ma gde!! sumnjam da je lancio iz te kategorije. to je taktika onih sa bas mini ramenima - ono, nozice ko cackalice da bi se postigla trapezasta figura.

Cackalica od dva metra i 100 kila :piggy:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Kućna i okolokućna fiskultura - koronafitnes
6 hours ago, roksi said:

 

:D:thumbsup: je l pratis neki online program ili app? 

 

ja nemam resistance band al to sad pod obavezno moram da nabavim. pocela da trazim, kad ono naravno, mala milijarda tih raznih traka, a nemam mogucnost da probam. da li mozda imas preporuku? 

 

 

počela sam da pratim neku moju koja vežba ali sam posle nekoliko dana batalila i sad kombinujem.

ja koristim mini bands kao ona sa poslednjeg klipa koji si kačila. tu u principu nema neke filozofije,

postoji 4 nivoa opterećenje light, medium, heavy i extra heavy.

za početak je dovoljno da uzmeš medium (ovi koje sam ja uzela dolaze u pakovanju od 3).

prilično su izdržljivi ali tokom vremena se malo tegle i znaju da puknu.

srećom su jeftini.

one dugačke resistance nisam do sada koristila ali planiram ovih dana da naručim pa javljam rezultate.

Link to comment
17 hours ago, beta kentauri said:

 

počela sam da pratim neku moju koja vežba ali sam posle nekoliko dana batalila i sad kombinujem.

ja koristim mini bands kao ona sa poslednjeg klipa koji si kačila. tu u principu nema neke filozofije,

postoji 4 nivoa opterećenje light, medium, heavy i extra heavy.

za početak je dovoljno da uzmeš medium (ovi koje sam ja uzela dolaze u pakovanju od 3).

prilično su izdržljivi ali tokom vremena se malo tegle i znaju da puknu.

srećom su jeftini.

one dugačke resistance nisam do sada koristila ali planiram ovih dana da naručim pa javljam rezultate.

 

e super, bas ti hvala za info! i pliz javi rezultate :)

 

probala sam da malo podrobnije istrazim koje da kupim ali se vrtim u krug - ove mi deluju ok (i non-slip su, sto je valjda dobro). 

Link to comment
5 hours ago, roksi said:

 

e super, bas ti hvala za info! i pliz javi rezultate :)

 

probala sam da malo podrobnije istrazim koje da kupim ali se vrtim u krug - ove mi deluju ok (i non-slip su, sto je valjda dobro). 

svi su non slip da unutrašnje strane, čak i ovi latex koje ja koristim tako da ne treba da se brineš.

što se mene tiče sem tih minika i tegova 2-3 kg ništa drugo od opreme za kućnu varijantu vežbanja nije neophodno. 

deluju naivno ali videćeš koliko su efikasni kad kreneš da ih redovno koristiš. 

 

Link to comment
18 minutes ago, beta kentauri said:

svi su non slip da unutrašnje strane, čak i ovi latex koje ja koristim tako da ne treba da se brineš.

što se mene tiče sem tih minika i tegova 2-3 kg ništa drugo od opreme za kućnu varijantu vežbanja nije neophodno. 

deluju naivno ali videćeš koliko su efikasni kad kreneš da ih redovno koristiš. 

 

 

kul! onda ih narucujem odma'. (a te male tegove vec imam). fala jos jednom, Beta. javljam progres (mora ga biti! il' mene biti nece!! :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...