Jump to content
IGNORED

Kućna i okolokućna fiskultura - koronafitnes


napadaj

Recommended Posts

 

Ove zalihe koječega će brzo da se pretvore u salo i holesterol bez kretanja i vežbanja. Koje kućne vežbe radite?

 

Ja imam spravu za zgibove i propadanja, ali mi je to jako dosadno, pa sam našao da vozim bicikl po otvorenim putevima na kojima ljudi prolaze na razmaku od najmanje deset metara ili poljskim putevima na kojima nema nikoga, a moraću još nešto da ubacim.

 

Bacite neke tutorijale sa tjuba i lične predloge.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

mnjah. svi znaju da.funkcionalni trening nema pojma, mozesh da predjesh 21 kilometar po kuci, skuvash 4 ruchka i ne pojedesh ih, to se ne broji, zato shto ne deluje.deluju samo teretanica i maraton i da ne jedesh nishta shto su skuvali u fabrici hihi.gif

 

 

edip. i sad mi pokazuje reklamu mop parocistach :dry:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
17 hours ago, Valkyrie said:

Napokon trenutak koji smo svi mi vlasnici čiviluka eliptičnih trenažera čekali! Sad svima možemo da šuknemo jedno NJA-NJA! 

 

ovo mi je proslo kroz glavu juce, tako nam i treba, kad smo vas zjbvl civiluk pa civiluk, zasluzili smo sve :D

 

Link to comment
20 hours ago, Valkyrie said:

Napokon trenutak koji smo svi mi vlasnici čiviluka eliptičnih trenažera čekali! Sad svima možemo da šuknemo jedno NJA-NJA! 

 

+1

 

Ketleru eve me

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ko ima sobni bicikl ili onaj stepper (a zivi u stanu) je na konju sada. Ja moj bajs prodao pre nekoliko godina, mnogo sam zazalio kad je pocelo sve ovo. 

Vezbam lagano, bas sam pitao ovde pre nekoliko nedelja sta ciniti, da li se naprezati ili ne. Bodyweight, lagano sve dok znoj ne izbije i tu je kraj. Odrzava taman i mentalnu higijenu. 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Kućna i okolokućna fiskultura - koronafitnes

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...