Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

10 hours ago, decak Kejt said:

malopre sam malo maštala i gledala smeštaje na Kikladima... šta mislite, kakve su šanse da ove godine pakujemo

kofere za bilo kakav odmor izvan Srbije?

 

budi optimista. bice grcke :)

gde bi na kiklade?

kod nas je jedna opcija andros + milos + atina 2 dana

Link to comment
10 hours ago, decak Kejt said:

malopre sam malo maštala i gledala smeštaje na Kikladima... šta mislite, kakve su šanse da ove godine pakujemo

kofere za bilo kakav odmor izvan Srbije?

 

budi optimista. bice grcke :)

gde bi na kiklade?

kod nas je jedna opcija andros + milos + atina 2 dana

Link to comment
9 hours ago, Milosh76 said:

Toliko sam ocajan sto se tice putovanja da razmisljam da idem u CG :isuse:  Treba mi more i pravi odmor.. bez stresa i bg - korona ludila...

 

Nisam toliko ocajan da idem na more u CG, vise produzeni vikend u martu :D

 

Ne mogu CG čak ni u ovim uslovima, radije bih išao uBosnu :D

Link to comment
42 minutes ago, Ros said:

 

budi optimista. bice grcke :)

gde bi na kiklade?

kod nas je jedna opcija andros + milos + atina 2 dana


nadam se da će biti!

 

volela bih na Paros ovog puta, da oživimo malo temu na putovanjima :)

 

čitala sam pre para dana da Grci navodno planiraju da otvore vrata široko uz potvrdu o vakcinaciji... ja obično na more idem krajem avgusta, do tad ćemo valjda znati koje vakcine EMA priznaje, i moći da ih se dokopamo.

Link to comment
33 minutes ago, decak Kejt said:


nadam se da će biti!

 

volela bih na Paros ovog puta, da oživimo malo temu na putovanjima :)

 

čitala sam pre para dana da Grci navodno planiraju da otvore vrata široko uz potvrdu o vakcinaciji... ja obično na more idem krajem avgusta, do tad ćemo valjda znati koje vakcine EMA priznaje, i moći da ih se dokopamo.

 

paros je odlican. bili smo na parosu 2011-e. kraj avgusta je najbolje vreme za kiklade. taman prodje meltemi. mi smo bili tada u junu, pa je more bilo malo hladno. 

 

tada sam jos bio vredan za pisanje bloga :D

http://jsinisa.blogspot.com/2011/07/paros-08062011-29062011.html

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, decak Kejt said:


nadam se da će biti!

 

volela bih na Paros ovog puta, da oživimo malo temu na putovanjima :)

 

čitala sam pre para dana da Grci navodno planiraju da otvore vrata široko uz potvrdu o vakcinaciji... ja obično na more idem krajem avgusta, do tad ćemo valjda znati koje vakcine EMA priznaje, i moći da ih se dokopamo.

Ako planiras da putujes po EU onda iskljucivo rajfajzerova 😁 Ruska i kineska nisu priznati u EU (Grcka).

Link to comment

Meni je letos propalo jedrenje po Kikladima jer su nam Grci zatvorili granicu par dana pred put. Brod nas ceka u Lavriju, pa se nadam da ce do jula moci da se putuje.

 

Posto se nije moglo u Grcku isao sam tamo gde se moglo, pa sam bio u Turskoj na guletu u Septembru i sad za Novu Godinu u Egiptu i oba putovanja su mi izuzetno psihicki znacila da odmorim mozak od domaceg ludila. Sad gledam gde da odem za Sretenje. Moze se ici na Kipar, Maldive, Zanzibar, UAE, Meksiko, Brazil... Cenim da ce i na leto moci da se ide negde, treba samo pratiti sta je u tom trenutku otvoreno.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
10 hours ago, Filozof manijak said:

@Redoran

Imaš li možda info, da li je našim građanima potreban PCR test za putovanje u Tursku?

Hvala unapred.

 

Proveriću još jednom ali mislim da je pred novu godinu za sve strance uveden obavezan PCR test, ne stariji od 72h.

  • Hvala 1
Link to comment

Travel update: The Israeli government has decided to close its borders, and the Tel Aviv border for ALL flights from Tuesday night until January 31st 2021. This comes as more Coronavirus variants are detected in Israel

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...