Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Da odgovorim sam sebi na pitanje o putovanju u Hungariju. Juce ortak cimao rodjaka koji radi na Horgosu, kaze da ta uredba o ulasku iz SR u HU vazi generalno za pucanstvo oko granice ( 24h max / 30 km u HU max) mada ako imas srece mozes da udjes i ako nisi iz pogranicnog pojasa.Kako ti se zalomi 

Link to comment
7 hours ago, Lancia said:

Koja je procedura za ulazak u Srbiju iz EU? Jel potreban test?

 

Evo Goran kaze 

 

https://m.facebook.com/groups/159141367495346?view=permalink&id=3230796316996487

 

I deluje pouzdano..ima golu ribu na haubi a ako ides sa njim, imace s wifi usput. 

 

 

Inace, drugarica ode za Dojc pre nedelju dana, platila put 200 ojra, bez testa, frajera koji je vozio niko nije kontrolisao usput, samo su mu odmahivali rukom kad je prolazio.

  • +1 1
Link to comment
On 18.8.2020. at 23:51, Lancia said:

Koja je procedura za ulazak u Srbiju iz EU? Jel potreban test?

 

Zavisi odakle. Iz Bugarske, Hrvatske i Rumunije treba.

 

Quote

foreign citizens entering the Republic of Serbia from the Republic of North Macedonia, Republic of Bulgaria, Romania and the Republic of Croatia are allowed to enter the Republic of Serbia if they have a negative PCR test not older than 48 hours, issued by the referent national laboratory of the country they are coming from, i.e. entering the territory of Serbia from.

 

http://www.mfa.gov.rs/en/themes/covid173202019

Link to comment

Brat moje devojke treba da dodje iz Dablina i uzeo je kartu preko Splita. Sad razmisljamo da li ce mu trebati test ili ne, mada ima mogucnost da promeni kartu da leti preko Atine sto ce najverovatnije i uraditi da ne rizikuje.

Link to comment
20 minutes ago, Shitgenstein said:

Da li je taj čovek državljanin R. Srbije? Ako jeste, onda valjda ne treba, jer se ovo odnosi samo na "foreign citizens".

Da jeste, samo je trebao da dodje sa devojkom koja nije drzavljanin Srbije. To sam zaboravio da napomenem :D

Link to comment

Javljaju mi se prijatleji koji su otputovali u Grčku i Hrvatsku na more, kažu mi da je prelepo, da nema nigde žive duše. Takodje mi drugi kažu da je bilo milina putovati avionom - na nekim letovima nije bilo popunjeno ni 20%.

 

I onda pomislim, čekaj, je l se ja karantiniram da bi drugi mogli da uživaju na moru? Njima je bezbedno da idu na more zato što se drugi ljudi žrtvuju. Nekako, nije fer. Da ne kažem da je skotski. :)

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...