Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

2 hours ago, Milosh76 said:

Ocekivao sam neki slican scenario... moracu znaci da izmislim novu "oazu mira" u Srbiji.

 

Javor? Rudnik? Povlen?  Treba mi mir i tisina, inace cu nekoga ubiti i sa i bez navodnika :D

Ma Italija, korona je ionako prenaduvana glupost! :plz:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ma Italija, korona je ionako prenaduvana glupost! :plz:

Vidi ti što se ova osilila sada, sa antitelima :D.

 

Ja za koji dan odoh opet na svoju planinu, pa cca mesec dana.

Taljigam se do tamo letnji dan do podne, poslednjih 20 km se solidno uprašimo na makadamu, ali isplati se.

Link to comment
8 hours ago, ivy said:

meni se jako ide u Trebinje/Nevesinje/Mostar trougao ali da budem jedno dve-tri nedelje i da bas izgustiram..polako....

ili na Durmitor..

 

ali bice samo Zlatibor/Kopaonik dvougao :D

 

Idi u Trebinje, lepo mesto, imaju i plažu na reci. Moj prijatelj otišao juče, planira penjanje na Leotar i Vučji zub. Sa Vučjeg zuba možeš u oba naša orjenska doma u CG, nema teorije da te neko tu primeti, vodili smo prošle godine nekog pograničnog pandura tuda, čovek pao u depresiju kad je shvatio da je tu granicu nemoguće kontrolisati.

 

5 hours ago, Milosh76 said:

Ocekivao sam neki slican scenario... moracu znaci da izmislim novu "oazu mira" u Srbiji.

 

Javor? Rudnik? Povlen?  Treba mi mir i tisina, inace cu nekoga ubiti i sa i bez navodnika :D

 

Možeš u selo Debelo brdo ispod Povlena. Raj na zemlji.

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Ma Italija, korona je ionako prenaduvana glupost! :plz:

U Italiji trentuno samo 55 na intenzivnoj, najmanje dnevnih slilucajeva vec mesecima u zapadnoj evropi, tako da iz or I nije glup.

Ja u pokrajini Abruzzo vec skoro 20 dana. Prvi put, trazio sto manje turisticko podrucje i odusevljen sam. Pusticu neku reportazu u septembru ako koga interesuje.

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...