Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

meni se jako ide u Trebinje/Nevesinje/Mostar trougao ali da budem jedno dve-tri nedelje i da bas izgustiram..polako....

ili na Durmitor..

 

ali bice samo Zlatibor/Kopaonik dvougao :D

Edited by ivy
Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

imamo privilegiju da iz prvog reda posmatramo rat za Mediteran, ako izbije :ph34r:

😁

 

Vi sa jedne strane, dobri čovek Gazo sa druge, 100% pokrivenost događaja

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Propade mi vikend na Divcibarama zbog kise koja ce da lije bas u subotu i nedelju!

 

Ništa nisi propustio, bio sam prošli vikend.

Gužvetina. Ubrzano se grade apartmani po centru, očekujem Zlatibor 2.0 samo još seljačkiju verziju. Čim je malo zagrmelo, nestalo je svuda struje. Kod Teodosića u hotelu kažu "to je stalno tako kad grmi/pada kiša":Jova:

Ispod ski staze/pored "avantura parka" teče rečica u vidu kanalizacije. Ti što rade u tom parku nemaju pojma ni da nameste opremu za klince.

Klasična varijanta kako Srbin zamišlja turizam i da na brzaka mazne neke pare a ne ponudi ništa.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ocekivao sam neki slican scenario... moracu znaci da izmislim novu "oazu mira" u Srbiji.

 

Javor? Rudnik? Povlen?  Treba mi mir i tisina, inace cu nekoga ubiti i sa i bez navodnika :D

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Javor? Rudnik? Povlen? 

A da probas sa istocnom Srbijom, Zagubica i dublje, taj rad, ne niz Dunav...

BTW, ne pominje se nesto Kopaonik koliko sam ovde uspeo da vidim...

1 hour ago, ragasto said:

Mislim da će baš nedostatak infrastrukture da "spasi" Divčibare, bar na neko vreme. Još dva hotela mogu samo da prouzrokuju totalni kolaps.

Gotovo je sa Divcibarama: prosao tokom tamnovanja jedan krug, tek da me zelja za voznjom/kretanjem mine, stekao utisak da krecu stopama Zlatibora...

Link to comment
2 hours ago, Apollo Creed said:

Klasična varijanta kako Srbin zamišlja turizam i da na brzaka mazne neke pare a ne ponudi ništa.

 

Ne kapiram zašto se onda vucarate do Srbiji?? Imate Tursku,Egipat za 500e AI i nema ko da vas pljačka i prodaje maglu..Kod nas je slika odavno poznata..Ja da sam imao pameti pre mesec dana bih tako otišao a ne bi mi bazen naplaćivali 800 din,plus rezervacija 400...u V.banji.

Link to comment

@namenski

Krenule su, to da...samo mi se čini da će to ovde ići mnogo sporije. Nisu ni ex Partizanske vode tako brzo pretvorene u ovo što su danas, trebalo je vremena.

 

Novca za pranje uvek ima, ali je pomenuta loša infrastruktura veliki problem. Onda, Zlatibor je bukvalno na magistrali dok do Divčibara ipak treba da se taljiga što je opet otežavajuća okolnost za svaki veći projekat. Potrajaće to...

Link to comment
10 minutes ago, ragasto said:

@namenski

Krenule su, to da...samo mi se čini da će to ovde ići mnogo sporije. Nisu ni ex Partizanske vode tako brzo pretvorene u ovo što su danas, trebalo je vremena.

 

Novca za pranje uvek ima, ali je pomenuta loša infrastruktura veliki problem. Onda, Zlatibor je bukvalno na magistrali dok do Divčibara ipak treba da se taljiga što je opet otežavajuća okolnost za svaki veći projekat. Potrajaće to...

Ne znam, verovatno si u pravu, mada i do Zlatibora, od Beograda naravno, ima da se taljiga pozamasno: mislim da takozvana dostupnost nije presudna u ovoj oblasti, vise je, cini mi se, do mode...

A sto se brzine tice, posto sam svojevremeno video kojom brzinom je unisten Kopaonik, bice da je Anstajn bio u pravu: brzina je relativna... :D 

Link to comment

Ma, ovo mi je samo lični utisak...na Divčibarama sam bio poslednji put pre par meseci, i to na nekoliko sati. Na Zlatiboru sam relativno redovan, pa sam to mnogo bolje ispratio i poredim na osnovu toga. Moguće je, naravno, da ću da omašim iz sve snage - sad sam našao vest iz juna o izgradnji trafo stanice u Mionici koja bi trebalo da proradi do proleća ... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...