Jump to content
IGNORED

Otvaranje


Ravanelli

Recommended Posts

ma ona je krisom skakutala do prve apoteke. kao tihi i prle. krisom da gestapo ne vidi [emoji4]
pa onda ce morati da nastavi sa ilegalnim delovanjem josh neko vreme :D

sent from bubamoto

Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    18

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • ToniAdams

    12

  • Frank Pembleton

    11

15 minutes ago, gospa buba said:

pa onda ce morati da nastavi sa ilegalnim delovanjem josh neko vreme :D

sent from bubamoto
 

mislim da ona to namerno radi da bi vucicu udarila kontru. :)

Link to comment

 Da li je dobra procena da ce od 4.5. poceti da rade hoteli, restorani, kafane i sl.?

 

Zeleo bih da pobegnem van BG pre 11.5. kad bi trebalo da pocnem da radim u firmi, a ne od kuce? A opet ne bih da vucem "pola frizidera" zbog 3 dana van grada...

 

 

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

 Da li je dobra procena da ce od 4.5. poceti da rade hoteli, restorani, kafane i sl.?

 

Zeleo bih da pobegnem van BG pre 11.5. kad bi trebalo da pocnem da radim u firmi, a ne od kuce? A opet ne bih da vucem "pola frizidera" zbog 3 dana van grada...

 

 

 

U CG kafici od 18-og. Sumnjam da ce kod vas ranije.

Link to comment

Juče se u kraju otvorio fast food koji prodaje shawarme i falafele, bio zatvoren otkako je ovo počelo (iako to nije bio ni restoran nego uđeš, kupiš, izađeš, a moš i napolju da čekaš, i gotovo, slično kao pekara samo čekaš malo da ti naprave obrok).

 

Po kom osnovu su oni bili zatvoreni, ili još bolje, po kom osnovu su se otvorili sad ako su bili zatvoreni?

Link to comment
6 minutes ago, Shitgenstein said:

Aha, znači tako se to klasifikuje. Fala

pazi, nagadjam. juche ispred shisha u dolini gladi - tamnica naroda. ali sa distancom :lolol:

 

4 minutes ago, ToniAdams said:

uf sad bih zaklo jedan falafel

mi pravimo onaj instant iz deema, shto darling preporuchla. sasvim prihvatljiv, i za novce i za ukus. a pravi kacu da vidim, dogodine :lolol:

Link to comment

pravio pokojni larson, moram ga pitati za recepis, al kolko se secam nije nis spec tesko, ubace se lebleblebije preko noci uvodu da nabubre, pa se samelju i pomesaju sa ne znam cime, pa prave u loptice i prze.

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

pravio pokojni larson, moram ga pitati za recepis, al kolko se secam nije nis spec tesko, ubace se lebleblebije preko noci uvodu da nabubre, pa se samelju i pomesaju sa ne znam cime, pa prave u loptice i prze.

moze i iz konzerve, pravila ja 2x po 2 razlichita recepta, jedan uspeo, jedan nije, zaboravila koji je koji :ph34r:

 

neka nas isteraju odavde ako ne odemo sami :s_p:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...