Jump to content
IGNORED

Otvaranje


Ravanelli

Recommended Posts

nista kod nas jos nije otvoreno. latinosi ubedljivo najebali od korone. 

prolazila kroz south central, black and latino neighborhoods ma nista oni nisu zatvorili. sve radi! a kod nas katanci na vratima svuda

Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    18

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • ToniAdams

    12

  • Frank Pembleton

    11

Sestra mi kaze stigao joj mail da joj fax opusteno krece 18. maja (FTN). Nista, pobeda je proglasena, sto je bilo, bilo je, kod nas ocekujem sve bez restrikcija 1. juna koliko vidim. :unsure:

Edited by Grandilof
Link to comment

Ja se i dalje krstim za gsp meru u vezi karata- generalni dir najavio da se u ponedeljak svi nacrtaju na poslu i da ne važi više klizno radno vreme , za dnevnu kartu traže ti potvrdu da ideš na posoa a kako d adobiješ potvrdu ako ne možeš da udješ u autobus i odeš po potvrdu. Apsolutno je sve smišljeno samo da bi što više ljudi kupilo mesečnu kartu za maj i malo dopunilo gsp kasu a posle ojha, jedni drugima na glavu opet.

Moja keva od 83 godine je skoro stalno išla u šetnju kad god joj se ide, naselje je mirno i ulica iza zgrada izolovana. Ne živi sama i nije bilo načina da je mi izolujemo od nas, ima i više nego ekstremne higijenske navike i mimo virusa kojima je ona nas muštrala  ceo život . Poslednjih par nedelja ide i u prodavnicu ujutru sama, lokalna piljara u kojoj se čeka napolju, masku i rukavice nosi. 

Sutra se seli najzad u kuću na planini, unapred je najavila svima  tamo da joj ne dolaze na kafu a i ona neće ići :D da nisu ukinuli vanredno stanje spremili smo bili plan da je odvezemo na sopstvenu odgovornost , maskiranu :D jer  je ceo život od početka aprila na planini i to je i održava zdravom 

Ja u gradski prevoz moram pa šta mi bog da. raspored koji sam ja pravila za rad novi direktor razbucao, vozi džipa zabole ga  kako je u autobusu

 

 

 

 

Link to comment

Upravo sam na nekom poslovnom vebinaru gde su smatrali da je dobro da napravimo ""breathing break" - da disemo, onako spiritualno i sa zatvorenim ocima, da osetim odakle mi dolazi vazduh. 

 

Ubicu ovu koronu jednog dana samo zbog poplave pratecih budalastina.

Link to comment
Quote

 

U skladu sa odlukom Vlade Srbije o ukidanju vanrednog stanja, skoro svi trgovci vraćaju se na staro radno vreme.
Većina Lidl prodavnica u Srbiji od petka 8. maja vraća se na radno vreme od 8 do 22 h, dok će pojedine prodavnice u Beogradu i Subotici, otvarati vrata sat vremena ranije, od 7 časova.

Deo mera koje su važile tokom vanrednog stanja, a odnose se na dezinfekciju i zaštitu radnika i potrošača, kompanija Lidl će nastaviti da sprovodi i dalje u svim svojim prodavnicama, navodi se u saopštenju.
Od sutra najveći deo Maxi, Shop&Go i Tempo prodavnica imaće regularno radno vreme.
Prodavnice ovih trgovinskih lanaca koje su uobičajeno otvorene za kupce 24 časa će se na to radno vreme vratiti od ponedeljka 11.maja, kada će i ceo sistem u potpunosti raditi uobičajeno.
Prodavnice Grupe Univerexport takođe od sutra rade prema redovnom radnom vremenu.

 

https://www.bizlife.rs/biznis/poslovne-vesti/novo-radno-vreme-trgovine-od-sutra-po-starom/

Link to comment

Moja gospođa radi u privatnoj klinici, od sutra se vraćaju na normalu (neki od ranije zakazanih pa odloženih pregleda imaju prednost, ali u principu se radi i to punom parom).

Link to comment
Moja gospođa radi u privatnoj klinici, od sutra se vraćaju na normalu (neki od ranije zakazanih pa odloženih pregleda imaju prednost, ali u principu se radi i to punom parom).
Hvala, zvao 2-3 niko se ne javlja pa rekoh da proverim...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...