Jump to content
IGNORED

Zrenjanin i Banat


theanswer

Recommended Posts

Imam ja rodbinu u Novom Milosevu. Kad odem kod njih vodu iz cesme nikako ne mogu da stavim u usta, a problem mi je i tusiranje iako nije bas braon voda, ali se posle osecam kao da se nisam isprao od sapuna. Oni kad dodju kod nas u Beograd zale se da im je nasa voda grozna i nece da je piju i jedva cekaju da se vrate kuci da se napiju vode iz cesme.

Link to comment

Meni je čudno kad voda nema boju, ukus i miris, uvek ostanem žedan kad pijem neku drugu. Kao da fali nešto, svaki put imam osećaj da pijem destilovanu.

Edited by napadaj
Link to comment

http://rs.n1info.com/Vesti/a629786/Inspekcija-izrekla-privremenu-zabranu-rada-kafileriji-u-Zrenjaninu.html

 

Zrenjaninska inspekcija izrekla je privremenu zabranu rada kafileriji "Prekon", a na osnovu žalbi građana na neprijatne mirise koje taj pogon širi, potvrdili su za N1 u kabinetu gradonačelnika Zrenjanina.

"Prekonu" je rešenje o zabrani izdato u popodnevnim satima, dok bi se od ponedeljka mogle očekivati i drugačije mere. Lokalni mediji preneli su da će se zabrana primenjivati do dostavljanja rezultata ispitivanja, koji dokazuju da nema štetnog uticaja na životnu sredinu, odnosno dok se ne ispita efikasnost uređaja za uklanjanje neprijatnih mirisa.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...

Kinezi dobili dozvolu da grade svoj blok u Ečki. Biće četvorospratnice iako je to zabranjeno i bilo im je odbijeno od strane stručnih lica. Skupština opštine se sazvala hitno i naravno našim prijateljima iz LL sve može. 

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...