Jump to content
IGNORED

Zrenjanin i Banat


theanswer

Recommended Posts

20 minutes ago, MocaVukotic said:

Problem u zr i okolini je sto mnogi rade u bg, putuju svaki dan tamo vamo, ako i dalje rade

 

Mislim da je procenat tih ljudi zanemarljiv. 

23 minutes ago, villiem said:

 

 

 

 

Na brzinu/bezbednost sam i mislio

 

Pa teško da postoji bezbedniji put kod nas da nije autoput od ZR do NS. Sad kad sam to rekao verovatno ću da poginem sutra kad budem išao. 

Link to comment
Just now, Facundo Orellana said:

Izuzev Novog Sada, institucija blejanja po kafićima u Vojvodini je manje izražena od ostatka Srbije. 

 

Pa šta radite u životu?

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

Pa šta radite u životu?

 

Ma preterali su ljudi. Nije ZR ni približno takva pustara ko što se priča. Jeste da važi da nije neki urbani centar gde ljudi gmižu jedni po drugima ali daleko da je potpuno mrtav grad. U neko normalno vreme bašte kafića su obično pune u centru, sad to više gravitira ka Avivu, ali isti kurac, nije da ljudi bleje baš kući samo. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Mislim da je procenat tih ljudi zanemarljiv. 

 

Verovatno, no mogli smo da vidimo da je dovoljan i jedan da napravi lepu carlamu

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Pa teško da postoji bezbedniji put kod nas da nije autoput od ZR do NS. Sad kad sam to rekao verovatno ću da poginem sutra kad budem išao. 

 

Ma cekaj, prvo pazi na sebe, drugo ja sam tim putem isao pre dosta godina na M.Pupin pa pamtim neko ludjenje po losem asfaltu, ako je sada nov jel ima jos uvek dve trake, onda je put za motorna vozila, moze do 100 da se vozi, opet jebeno

Link to comment

Na tom putu mogu da se mimoiđu 4 automobila, a otkako su sredili deo od NS do Žablja, ubedljivo najbolji magistralni put u Srbiji.

Edited by zgembo
Link to comment
3 minutes ago, villiem said:

 

Ma cekaj, prvo pazi na sebe, drugo ja sam tim putem isao pre dosta godina na M.Pupin pa pamtim neko ludjenje po losem asfaltu, ako je sada nov jel ima jos uvek dve trake, onda je put za motorna vozila, moze do 100 da se vozi, opet jebeno

 

Ima dve trake, ali je širok, možeš komotno da pretičeš i da ovaj sa druge strane samo malo pobegne u stranu da se mimoiđete. Asfalt je bio loš do pre jedno 5 godina, tj deonica od ZR do Žabaljske je bila užasna, pa su je popravili, a radili su i ovaj drugi deo. Ali je to sramota koliko su dugo radili, trajalo je 2 godine ja mislmi sa prekidima. Znam da kad sam bio kući i išao na ispite u NS da sam ili morao kolima ujutru da krenem ili da idem prevozom dan ranije jer nisam mogao da stignem redovnom linijom. Išlo se tamo na Budisavu, pa na Kać itd. 

Edited by theanswer
Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

 

Ma preterali su ljudi. Nije ZR ni približno takva pustara ko što se priča. Jeste da važi da nije neki urbani centar gde ljudi gmižu jedni po drugima ali daleko da je potpuno mrtav grad. U neko normalno vreme bašte kafića su obično pune u centru, sad to više gravitira ka Avivu, ali isti kurac, nije da ljudi bleje baš kući samo. 

 

pretpostavila sam.

herceg novi je upola manji od zrenjanina, a ipak sam uspjela da doktoriram blejanje po kafanama.

doduse, hn je zimi popodne tvin piks.

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

Kakav je hn u doba korone, jel bleje ljudi pored mora?

 

koliko čujem (a u beogradu sam), rijetki su napolju. prvih dana je šetalište bilo puno, doduše.

Link to comment
43 minutes ago, villiem said:

Na brzinu/bezbednost sam i mislio

 

Ma nije strašno uopšte. Ja ne pamtim da sam video saobraćajku na putu ZR - BG za poslednjih 13-14 godina, a jako često sam na tom drumu.

  

16 minutes ago, theanswer said:

 

Ma preterali su ljudi. Nije ZR ni približno takva pustara ko što se priča. Jeste da važi da nije neki urbani centar gde ljudi gmižu jedni po drugima ali daleko da je potpuno mrtav grad. U neko normalno vreme bašte kafića su obično pune u centru, sad to više gravitira ka Avivu, ali isti kurac, nije da ljudi bleje baš kući samo. 

 

 

Ali ne može da se poredi sa Čačkom, Raškom i Loznicom po tome, na primer. Meni su dolazili drugari iz tih gradova i nisu mogli da veruju koliko malo ljudi ima na ulicama nedeljom popodne, jer ti gradovi u to vreme vrve od ljudi.

Edited by napadaj
Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

Ima dve trake, ali je širok, možeš komotno da pretičeš i da ovaj sa druge strane samo malo pobegne u stranu da se mimoiđete. Asfalt je bio loš do pre jedno 5 godina, tj deonica od ZR do Žabaljske je bila užasna, pa su je popravili, a radili su i ovaj drugi deo. Ali je to sramota koliko su dugo radili, trajalo je 2 godine ja mislmi sa prekidima. Znam da kad sam bio kući i išao na ispite u NS da sam ili morao kolima ujutru da krenem ili da idem prevozom dan ranije jer nisam mogao da stignem redovnom linijom. Išlo se tamo na Budisavu, pa na Kać itd. 

Pri tom je sada skoro pust. U subotu sam išao da snabdem majku potrepštinama za desetak dana, 55 km, 35 minuta do ZR, u povratku, 30 min do NS. A uopšte nisam  divljao po gasu.
Put je planiran kao autoput sa 4 trake ( i zaustavnom) , ima blag nagib na jednu stranu, ali druge dve nikada nisu dovršene.

Kažu da će biti, jednom...

 

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

Ma nije strašno uopšte. Ja ne pamtim da sam video saobraćajku na putu ZR - BG za poslednjih 13-14 godina, a jako često sam na tom drumu.

  

 

 

Ali ne može da se poredi sa Čačkom, Raškom i Loznicom po tome, na primer. Meni su dolazili drugari iz tih gradova i nisu mogli da veruju koliko malo ljudi ima na ulicama nedeljom popodne, jer ti gradovi u to vreme vrve od ljudi.

 

Da nedeljom nema ništa to je tako od pamtiveka, to se slažem. E sad do čega je, jebem li ga. Ja sam uvek bio u fazonu da je to zato što se ljudi demoliraju subotom pa zabodu gajbi. 

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

Pa šta radite u životu?

U subotu se ljudi demoliraju od alkohola. Ženski članovi porodice im spreme nedeljni ručak, a ostatak dana se provede u izležavanju, lečenju mamurluka i gledanju utakmica.

 

1 hour ago, napadaj said:

 

Ali ne može da se poredi sa Čačkom, Raškom i Loznicom po tome, na primer. Meni su dolazili drugari iz tih gradova i nisu mogli da veruju koliko malo ljudi ima na ulicama nedeljom popodne, jer ti gradovi u to vreme vrve od ljudi.

Nije samo nedelja popodne. Puni kafići u Ivanjici radnim danom uveče, a u Vranju subotom prepodne.

 

Subotom su daleko popunjeniji kafići u Novom Sadu. U nedelju popodne je daleko pustije.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...