Jump to content
IGNORED

psiholoske posledice pandemije


betty

Recommended Posts

4 hours ago, ZerrorR said:

@betty koliko ti je naših uradilo anketu? Ako znaš? 

 

ne znam jos, ali dace mi u nekom trenutku - nadam se uskoro - click count po danima i podelice prema izvorima, ali nisam sigurna koliko je podela precizna. mislim da cemo mozda moci odokativno da zakljucimo, javicu kad se bude znalo.

Link to comment
popunio
 
generalno me jako rastuzuje i plasi vecinsko odsustvo bilo kakve brige o mentalnom stanju 99% ljudi na planeti koji ce preziveti ovo
zato shto je ovo za pojedinca krajnje neopipljiva i besciljna akcija, koju svakog dana mora teorijski da podupire ispochetka, ako nema druge vece probleme. a i ako ima. samo se krune slojevi komfora, shta je ko navikao, videcemo koje su granice, vrshi se planetarni pritisak na kreativnost, planetarni pritisak da se nemaju mentlna stanja, nego veselo i duhovito, a ispod svega bukti zal poslodavca shto ne moze da nam dotera kucama da neshto motamo i lemimo.

sa druge strane je zavera reptilian nation.

a izmedju jebiga.



sent from bubamoto

Link to comment

hvala na predlozima. koleginica je isto prosirila vest o anketi nakon ove prve forum/fb ture, cekam sad da nam jave koliko je bilo popunjenih ukupno. verovatno nece javiti danas jer su im jos uvek uskrsnji praznici, ali nadam se uskoro.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...