Jump to content
IGNORED

psiholoske posledice pandemije


betty

Recommended Posts

 

 

ja chim nadjem. uzasno mi je nelinearna platforma, gora od soundclauda definitivno.

 

ovo glede radioaparata.

Edited by gospa buba
Link to comment

Dobra emisija. Šteta što, kao i u slučaju docentkinje i profesora od pre nekog vremena, lokacija na kojoj radi ova dama (voditeljka) kao privantni psihoterapeut nije dostupna.

Interesantan fenomen.

Edited by Malkmus
voditeljka
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

evo ih opet na radioaparatu

 

ovoga puta o deci i njihovom stanju za vreme pandemije

Gde to slusas, koja stanica, frekvencija?

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

na netu, radioaparat.com

 

kače emisije i na mixcloud, emisija se zove u raljama života osećanja

 

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

na netu, radioaparat.com

 

kače emisije i na mixcloud, emisija se zove u raljama života

 

 

hvala

 

 

4 hours ago, James Marshall said:

kače emisije i na mixcloud, emisija se zove u raljama života osećanja

 

:laugh:

off topic upoznala sam pre 2 meseca dugajliju s kojim je stefica na kraju otisla na kafu. glumac, pesnik, enes, 1 car

 

Link to comment
3 hours ago, InvisibleLight said:

:laugh:

off topic upoznala sam pre 2 meseca dugajliju s kojim je stefica na kraju otisla na kafu. glumac, pesnik, enes, 1 car

 

preksinoc sam gledala shteficu ponovo i shvatila da je to on mlad.  charobnjak chovek :D

 

(bio je odlichan pre par godina kod stankovica, ako nisi gledala)

Edited by gospa buba
Link to comment

Mene lično džigerica boli od ovog psihologiziranja. 

Čuj epidemija zbog koje ćemo svi da skrenemo jer, sedimo kući? 

A deca će da skrenu jer - sede kući? 

Ko god ima više od 3 banke u džepu pamti 99tu kad je mnogo više naroda bilo što po kućama što po zbegovima, pa još jedan deo sedeo u uniformama po šumama i jarugama, dok su svi zajedno čekali tepih-bombardovanje i kad nisi mogao ni jedan jedini most da prodješ a da se ne prekrstiš, pa nije bilo masovnih psihoza i ludovanja, a sad su svi u opasnosti zbog 3 nedelje izležavanja. 

For fak sejk.....:isuse:

 

Link to comment
29 minutes ago, steins said:

Ko god ima više od 3 banke u džepu pamti 99tu kad je mnogo više naroda bilo što po kućama što po zbegovima, pa još jedan deo sedeo u uniformama po šumama i jarugama, dok su svi zajedno čekali tepih-bombardovanje i kad nisi mogao ni jedan jedini most da prodješ a da se ne prekrstiš, pa nije bilo masovnih psihoza i ludovanja

 

... i Srbija je iz devedesetih izašla kao stabilno društvo sa uravnoteženim pojedincima ;) 

Link to comment
56 minutes ago, steins said:

Mene lično džigerica boli od ovog psihologiziranja. 

Čuj epidemija zbog koje ćemo svi da skrenemo jer, sedimo kući? 

A deca će da skrenu jer - sede kući? 

Ko god ima više od 3 banke u džepu pamti 99tu kad je mnogo više naroda bilo što po kućama što po zbegovima, pa još jedan deo sedeo u uniformama po šumama i jarugama, dok su svi zajedno čekali tepih-bombardovanje i kad nisi mogao ni jedan jedini most da prodješ a da se ne prekrstiš, pa nije bilo masovnih psihoza i ludovanja, a sad su svi u opasnosti zbog 3 nedelje izležavanja. 

For fak sejk.....:isuse:

 

+1

Nemam reči da opišem gađenje zbog tog prenemaganja, još i porast porodičnog nasilja a decom moraju da se bave ceo dan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...