Jump to content
IGNORED

psiholoske posledice pandemije


betty

Recommended Posts

Cao, Beti. Nadam se da popunjavanje biti korisno (covecanstvu i tebi). 

 

Samo 2 komentara

Spoiler

 

- ja sam na pitanje 14. odgovorio na neto nacin, ali pretpostavljam da ima onih koji podrazumevaju drugacije. 

 

takodje, prihvatanje situacije i onoga sto se dogodilo (69, 72) - ja to razumem kao da konstatujem da je tako kako je, sto nema mnogo veze sa mojim reakcijama. kapiram da neko moze ovo da dozivi kao da se pomiris sa situacijom (pa budes pasivan). SIguran sam da ste dobro preveli, ali samo nisam siguran da sam na pravi nacin razumeo na sta se pitanje odnosi. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, J-♣ said:

auuu

koliko godina provedoh u obrazovanju :cry:

 

 

 

kad sam sabrao, bio me sram :isuse:

 

 

isto. bruka. u starom rimu su tolko ziveli bogatashi. gladijatori i manje :ph34r:

Link to comment

bubili wubili! <3

 

pacey, slazem se sa svime. dok smo mi uleteli da prevodimo sva pitanja su vec bila odlucena, tako da nismo imali uticaja na to. ova tvoja poslednja dva su zapravo deo neke skale koja vec ima zvanicni srpski prevod, tu tek nismo mogli nista da menjamo. ali verujem da ce uspeti nesto smisleno da izvuku iz podataka, cak i sa ovim ogradama. 

Link to comment
24 minutes ago, *edited by mod said:

Popunjeno. Rekao bi da je bilo nekih ponavljanja u pitanjima ali generalno se brzo radi.

 

 

ta ponavljanja su deo metodologije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...