Jump to content
IGNORED

psiholoske posledice pandemije


betty

Recommended Posts

1 minute ago, betty said:

 

ja sam ti ona brkata dama. znaci mozete da upirete prstom i kazete HA HA!

 

@Ros :laugh:

 

Teško, ovde imamo takvih za izvoz. Bar da hoćeš da te ovi sa topika o alatu pretesterišu. 

Link to comment
1 hour ago, betty said:

pa betty ponovo na forumu, kako sta

 

Uradih dobru stvar za ovaj mesec. Samo da napomenem da u delu za opis možda nisam bio najprecizniji glede dlaka i kilograma... ali sam nadoknadio u intimnim detaljima pa je na kraju sve na optimalnom nivou.

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

betty, uradi sad test, pa onda posle seanse sa goranzom jos jednom :D

:D

realno, valjalo bi raditi uporednu analizu, što je Vučićev KZN TV gledaocima, to je goranzizam PPP-ovcima.

 

koliko traje popunjavanje ankete?

Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

:D

realno, valjalo bi raditi uporednu analizu, što je Vučićev KZN TV gledaocima, to je goranzizam PPP-ovcima.

 

koliko traje popunjavanje ankete?

 

Dok ne dođeš do poslednje strane. Šokantno, znam.

Link to comment
44 minutes ago, Goranz said:

 

Uradih dobru stvar za ovaj mesec. Samo da napomenem da u delu za opis možda nisam bio najprecizniji glede dlaka i kilograma... ali sam nadoknadio u intimnim detaljima pa je na kraju sve na optimalnom nivou.

 

izvoli testericu!!

 

da li neko moze da odgovori pttkn koliko traje popunjavanje? ja nisam popunjavala, samo sam citala da vidim da li su svi dijakriticki znakovi na mestu, pa ne znam.

Link to comment
3 minutes ago, betty said:

 

izvoli testericu!!

 

da li neko moze da odgovori pttkn koliko traje popunjavanje? ja nisam popunjavala, samo sam citala da vidim da li su svi dijakriticki znakovi na mestu, pa ne znam.

 

I da me pomeneš kada osvojiš Nobelovu nagradu. Znaš koliko njih bi zaobišlo ovaj topik da nisu videli da je poslednji post moj i pomislili "Daj da vidim šta sad lupa..."?

Desetak minuta, ako znaš jezik. Večnost ako je odgovor odričan.

Edited by Goranz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...