Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

1 hour ago, Azdaja said:

Ja da nemam PS4 sa još barem 20ak igrica na čekanju išao bih na Xbox mislim da su konačno skapirali šta treba da urade da stignu Japance

 

A sta to tako dobro radi Xbox poslednjih godina pa stize Japance? Ozbiljno pitam posto sam neupucen.

Link to comment
33 minutes ago, goofs said:

 

A sta to tako dobro radi Xbox poslednjih godina pa stize Japance? Ozbiljno pitam posto sam neupucen.

 

Ne znam šta će biti u novoj generaciji, ali što se stare tiče nema govora o "stizanju":

 

Quote

So, in short, the PS4 has outsold the Xbox One by more than a two-to-one margin, and the Switch has already passed Xbox One in sales despite being released a full four years later.

 

 

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

a zbog čega je epic objavio da će fortnite biti ograničen na 60fps i na novoj generaciji konzola? Sa 120 fps bi morali da prave previše kompromisa u grafici, pa su u fazonu dosta vam je i 60 ali će sve dosta lepše da izgleda nego do sada?

Mislim da je do cross playa. Svima da bude isto koliko može. 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

A sta to tako dobro radi Xbox poslednjih godina pa stize Japance? Ozbiljno pitam posto sam neupucen.

Kao što reče Rene, plus ako moze da se podeli akaunt sa "porodicom" ima veći value. Zavisi kako gledaš na to i koliki si fanboi, ja jesam team Sony ali mi se jako sviđa cela strategija Xboxa

  • +1 1
Link to comment

meni definitivno deluje da xbox pravi bolji ekosistem, ili ako ništa drugo više consumer friendly

 

ali opet kažem, ja bih pre rekao da je dilema xbox ili skuplji igrački pc, a da je sony sa svojim eksluzivama priča za sebe. ms otprilike i ide na to da xbox sve više približi kompovima (backward compability, dve konzole sa različitom jačinom hardvera, lak upgrade prostora (sony trenutno koliko znam trenutno ne podržava proširenje memorije, ali bi trebalo da omoguće kasnije...treba obratiti pažnju na tome, biće big fucking deal za sledeću generaciju. posebno što sony ima osetno manje raspoloživog prostora out of the box)). mislim da njima i nije mnogo bitno da li si gamepass pretplatnik na xboxu ili na kompu, dok god si pretplatnik.

 

i kad smo već tu sa gamepassom možeš recimo da počneš igru na xboxu, nastaviš na kompu i tako to, ima i cloud saving koji se automatski syncuje između uređaja, biće i strimovanja uskoro ko hoće da igra preko tostera...

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Ipak ništa od XB za mene jer želim da igram Detroit Become Human i slične igrice koje su dolaze iz tog studija koji je faktički Sonijev. Ne samo DBH, ali dovoljno mi je da čujem da XB nema tu igricu i da se okrenem PS5.

 

Kako stoje stvari, načekaću se dok PS5 bude u prodaji ponovo kod nas...

Link to comment

znači nemaš komp? oni su izbacili sve na epicu prošle godine, a čujem da su i prestali da sarađuju sa sonijem, tako da im buduće igre neće biti ekskluzive.

Edited by Calavera
Link to comment

U BiH ni (valjda) ovlasteni uvoznik nema ideju kad ce imati. Bas nista ne znaju da mi kazu. Kako mi je trebalo do 12.12. odlucio sam da klincu slozim neku konf i stavim onu sljastecu tastaturu i molim boga da prodje :fantom:

Link to comment

matorci, vidim ja vi to kao kupujete deci :D

 

mi imamo xbox one (cini mi se) i vidim da ce za novu da padne update novi xbox. ja igram F1 2014 i PES isto 5-6 godina star. imao sam i volan za F1 i specijalnu ofisnu fotelju bez nogica kao sediste, ali zena je sve to donirala i pobacala :cry:. mozda se castim sa novom formulom, pa cu da krenem u pregovore oko volana :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...