Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

39 minutes ago, Pramheda said:

Ne mogu da dočekam 19.11.

ako nisi preordovao verovatno ćeš morati da čekaš proleće po malo većoj ceni

Inače ne vidim neke benefite od kupovine petice pre pojavljivanja exkluziva,naravno ako neko već ima ps4 

Link to comment
20 minutes ago, Pramheda said:

Ok je to skroz, čak i za naš standard. A pretpostavljam da PSN funkcioniše u Srbiji? Prvi put kupujem legalnu konzolu, pa nisam upućen lol.

funkcioniše

Link to comment
15 minutes ago, Fakundo Sava said:

ako nisi preordovao verovatno ćeš morati da čekaš proleće po malo većoj ceni

Inače ne vidim neke benefite od kupovine petice pre pojavljivanja exkluziva,naravno ako neko već ima ps4 

Iz Gigatrona rekoše da će ga imati kad izađe zvanično, šta znam.

8 minutes ago, renne said:

funkcioniše

Hvala. :)

Link to comment

Teško da će baš da bude nestašica do proleća ali ako si uporan vrlo verovatno da ćeš moći do konzole i bez redova i preordera već u decembru. Ja planiram da je nabavim nadam se do kraja godine ali čekam da izbace neke bundlove a i da vidim kakva će da bude situacija na Kupujem Prodajem, u Sloveniji i Mađarskoj pa da onda uzmem.

Doduše ako uzimaš prvi put i nisi igrao većinu naslova sa PS4 koje ćeš imati u okviru pretplate na PS5, onda je ok i da uzmeš klot verziju.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Gledam, nove igre za PS5 se nece moci igrati na SP4. Bice nekih aktuelnih i novih igara koje mogu da se vrte na oba ali generalno je druga prica. Sad, zanima me hoce li u doglednoj buducnosti (3-4 god) i dalje praviti nove igre za PS4 ili ce ovi biti osudjeni na stare naslove?

Link to comment

zavisi kako soni namerava da napadne tržište, ali u globalu, ps4 verovatno može da očekuje solidnu podršku još par godina, plus fifa i ostale sportske igre koje će izlaziti bar do 2025. ima gomila igara koje se trenutno proizvode za ps4, za početak sve ono što je do danas najavljeno na e3 i sličnim festivalima.

 

naravno, i tokom sledećih par godina će biti igara koje će biti ps5 ekskluzive, evo već na launchu imaš demon's souls i godfall (koji je izgleda krš, no dobro). ako patiš od fomo efekta, bolje uzmi konzolu nove generacije odmah, na ps5 ionako možeš da igraš sve što je izašlo za ps4.

  • +1 1
Link to comment

Blagodarim.

 

20 minutes ago, Calavera said:

bolje uzmi konzolu nove generacije odmah, na ps5 ionako možeš da igraš sve što je izašlo za ps4

Problem je sto je klincu rodjendan u prvoj polovini decembra, ne znam mogu li dotad zavrsiti to. Bumo videli.

Link to comment

Većina naslova će sigurno izlaziti i na PS4 i na PS5 barem godinu dana. Posle će to da ide sve ređe gde će na kraju najduže ostati MMO, sportske simulacije i Indie projekti. AAA naslovi će prvi da odu na solo next gen Najbolji primeri ti je novi Spiderman kog su gurali kao PS5 ekskluzivu a izlazi i na PS4. FIFA i PES 2018 su dobili i PS3 izdanja.

Neki srednji put ti je PS4 pro ali mislim da vredi da sačekaš sredinu decembra jer ako baš dogori PS4 pro ima razne bundle pakete koje možeš da uzmeš bukvalno za sekund.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Meh, sad sam dobio ponudu (BiH) 620€ PS5 sa diskom i drugim kontrolerom. 100€ je jeftinija digital verzija. Ako osjetno spuste PS4 pro icu na njega, ako ne cekam da ovaj potvrdi da moze biti do 10.12. 

 

Mogu li se igre kupljene na disku koristiti na drugim (tudjim) konzolama? I da li se mogu te iste nekako "skinuti" (neki kod mozda, nesto) pa korisititi na digital verziji?? 

Link to comment
16 minutes ago, kipo said:

Mogu li se igre kupljene na disku koristiti na drugim (tudjim) konzolama?

Naravno.To je prednost diskova,kupiš igricu,odigraš igricu prodaš igricu.Ako misliš da li može Sony 4 na 5 ili na Xbox i komp .to ne može svaka platforma za sebe

 

20 minutes ago, kipo said:

I da li se mogu te iste nekako "skinuti" (neki kod mozda, nesto) pa korisititi na digital verziji?? 

Sve što ima na diskovima ima i u digitalnom obliku.Uglavnom je jeftinije,često i besplatno.Prednost diska je lakša preprodaja naročito kod nas.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...