Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

najbolja investicija ikad!

 

pre neki dan sam dumao i došao do zaključka da mi u životu samo fali ps4, sad si me pokolebao.

msm jebo jailbreak, igra se par igrica dirt, fifa, neko rokanje po mogućstvu partizani vs. nemci, tenis...

 

off line igranje mi je :puke:

 

 

 

što da ga ne uzmem?

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

pre neki dan sam dumao i došao do zaključka da mi u životu samo fali ps4, sad si me pokolebao.

msm jebo jailbreak, igra se par igrica dirt, fifa, neko rokanje po mogućstvu partizani vs. nemci, tenis...

 

off line igranje mi je :puke:

 

 

 

što da ga ne uzmem?

 

ma nije do ps4, do mene je

 

prestao sam da se igram tamo neke 2018. samo nikako da se pomirim sa tim

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

mada se za master race ne šalim, samo nisam hteo da gušim temu pošto to taletu očigledno ne radi poso. ali ako ćemo ovo da pretvorimo u generalnu konzolašku temu moj odgovor je da ću vrlo verovatno da uložim solidnu kintu u pc pre nego izađe cyberpunk i probam još jedan povratak :sleep:

 

mislim da je to bolja priča za svakog ko može da podnese količinu jebavanja koje se obično podrazumeva naspam plug & play konzola. ubedljivo najveći katalog koji se proteže 40+ godina, pratkično sve igre za dž na kioscima, multifunkcionalna mašina, laka mogućnost apgrejda....a kome je do konzolaški komfornog igranja (meni jeste), kupiš brate bežični xbox one joypad i povežeš se na tv i nikakve razlike nema. osim što izgleda bolje i gura više frejmova. :fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, Tale said:

Dakle, ništa 5.05 ako klinac hoće nove igre i da ih igra online? Ništa čip?

 

tu zapravo i nema čipa, ceo "hak" se sastoji od kucanja dve brojke. ali da, za nove naslove i online igranje ti samo običan ps4 radi posao.

Link to comment

čemu služe ove psn dopune?

 

e

da, i dal je petica predviđena za kraj ove godine?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
39 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

mada se za master race ne šalim, samo nisam hteo da gušim temu pošto to taletu očigledno ne radi poso. ali ako ćemo ovo da pretvorimo u generalnu konzolašku temu moj odgovor je da ću vrlo verovatno da uložim solidnu kintu u pc pre nego izađe cyberpunk i probam još jedan povratak :sleep:

 

mislim da je to bolja priča za svakog ko može da podnese količinu jebavanja koje se obično podrazumeva naspam plug & play konzola. ubedljivo najveći katalog koji se proteže 40+ godina, pratkično sve igre za dž na kioscima, multifunkcionalna mašina, laka mogućnost apgrejda....a kome je do konzolaški komfornog igranja (meni jeste), kupiš brate bežični xbox one joypad i povežeš se na tv i nikakve razlike nema. osim što izgleda bolje i gura više frejmova. :fantom:

 

 

ja kapiram da konzola tu služi da se klinac odvoji od kompa i pusti matorce nešto da rade na njemu :D

 

neće ti trebati apgrejd ako cyberpunk bude radio na geforce now :sleep: samo što bi onda zapravo morao da ga kupiš, ali to je drugi par patika...

Link to comment

gledao sam i tu opciju, sviđa mi se steaming priča, ima budućnos. ali mi je komp i onako zreo za upgrade, plus daleko od toga da ga koristim samo za igre, pa...

 

(a ima i što bih stari komp pretvorio u dedicated media server za plex čim uzmem novi, što možda jeste ili nije 85% razloga za razmišljanje u tom pravcu :sleep: )

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

čemu služe ove psn dopune?

 

e

da, i dal je petica predviđena za kraj ove godine?

 

trebala je pred kraj godine, ali to je bilo pre korone. sad niko ne zna.

Link to comment
19 hours ago, Calavera said:

 

trebala je pred kraj godine, ali to je bilo pre korone. sad niko ne zna.

 

11 hours ago, renne said:

Da, najava je bila novembar, ali ko to sada zna

 

A Sony rep told Bloomberg that the company doesn’t see any "notable impact" on the release of the PS5, which is expected during Holiday 2020.

 

tako rekoše juče, ali ne bih im u ovom trenutku suviše verovao

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Ne znamo koliki je klinac, to bi moglo da da neke odgovore. 

 

Ja ako bude sreće u budućnosti sigurno potomka stavljam u Nintendo mod prvo, znači switch pa lagano avanzovanje ka kompu i onda teškim konzolama. 

 

Mislim da za porodično igranje i za manje dete, od switch nema boljeg. Plus je navodno moguće i njega naterati da radi bez internet podrške i u offline režimu skidati igre. 

 

Mana za switch kada je u originalnoj priči jeste svakako cena igrica i veoma retki popusti jer su magarci u strahu od pirata napravili neki svoj kertridz koji u produkciji zaista košta dosta. A opet su ih skenjali tako da... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...