Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

S. X nisam uspeo nigde normalno da pronađem, i mrzelo me više da čekam. 300€ sa dodatnim konrolerom, i mesec i po game pass kao poklon zbog kupovine kontolera, plus FH 4 Ultimate + FH3 Bundle za 30€ (preko Argentine)

  • +1 2
Link to comment

đe su moja braća oculus quest 2 elita :fantom:

 

lipa igračka, ide ovaj VR polako u mainstream...ubedljivo najisplativiji headset na tržištu. ako izuzmemo prodavanje duše marku zuckerbergu, vredi svakog centa. ujedno je i most versatile s obzirom da radi standalone bez kompa, a može i da se nakači za ozbiljnije igranje ozbiljnih stvari. 

 

ja sam naravno neozbiljan gejmer kojem je davno crkla grafika i nikad je nije zamenio, tako da sam se igrao isključivo kablovima neopterećen i mogu vam reći da je super ugođaj i ovako. kontroleri su odlični, tracking radi super, ima 3D audio, kad se postavi guardian (igračka zona) ne zahteva pretereno veliki prostor, castovanje slike na pc je jako prosto i eto zabave za čitavu familiju/ekipu/slavu/sahranu...

Link to comment
đe su moja braća oculus quest 2 elita :fantom:
 
lipa igračka, ide ovaj VR polako u mainstream...ubedljivo najisplativiji headset na tržištu. ako izuzmemo prodavanje duše marku zuckerbergu, vredi svakog centa. ujedno je i most versatile s obzirom da radi standalone bez kompa, a može i da se nakači za ozbiljnije igranje ozbiljnih stvari. 
 
ja sam naravno neozbiljan gejmer kojem je davno crkla grafika i nikad je nije zamenio, tako da sam se igrao isključivo kablovima neopterećen i mogu vam reći da je super ugođaj i ovako. kontroleri su odlični, tracking radi super, ima 3D audio, kad se postavi guardian (igračka zona) ne zahteva pretereno veliki prostor, castovanje slike na pc je jako prosto i eto zabave za čitavu familiju/ekipu/slavu/sahranu...
Sta si igrao? Planinarenje je brutalno.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

nisam se toliko igrao još uvek. prošao onaj tutorial first steps koji je super, malo peco, malo puco, malo rolerkosterovao, malo više boksovo jer je to jedina igra koju sam platio do sad. :sleep: instalirao echo i jos par stvari koje vrlo obećavaju, ali deluje mi da zahtevaju malo ozbiljnije posvećivanje nego sto sam trenutno spreman...

 

osim toga lapio malo po virtuelnim bioskopima, youtube VR, i tako to neko generalno upijanje čudesa nove tehnologije.

 

kako se zove to planinarenje ako znaš?

Link to comment
  • 4 weeks later...
39 minutes ago, kipo said:

Trebam $50 u svom walletu na americkom playstation acc kako bih kupio igru sa playstation store. Kontam da treba da reedemujem to, pa sam isceprkao ovo. Da li je to to, nema greske neke?

 

Da, ok je

  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da je za ovu temu pošto je ipak bio kreator 2 od najpopularnijih konzoli (NES i SNES), Masayuki Uemura je preminuo u sedamdeset osmoj godini...

 

 

 

 

Quote

It has been revealed that NES and SNES lead architect Masayuki Uemura passed away on December 6th at the age of 78.

The Famicom – the system that would become the NES in the west – was the brainchild of Uemura, who joined Nintendo as an engineer from Sharp in 1972 at a time when it was tentatively exploring the possibilities of electronic entertainment.

When Nintendo R&D2 was created, Uemura was placed in charge and he was instrumental in the development of Nintendo's 'Color TV-Game' systems – the company's first tentative foray into the realm of domestic video games. These were very basic gaming systems that had relatively crude built-in titles.

 

 

Quote

Uemura began work on the Famicom in 1981, following a demand from Nintendo president Hiroshi Yamauchi that he create a device capable of playing arcade games on a TV, but with games that came on interchangeable cartridges.

R&D2 would not only produce the Famicom but also its equally-beloved successor, the SNES / Super Famicom. He was also involved with the development of the Japan-only Famicom Disk System and Super Famicom Satellaview, as well as the iconic NES Zapper.

It wasn't just hardware that Uemura had a hand in; during his time with the company, he also served as producer on several titles, including Ice Climber, Clu Clu Land and a trilogy of sports titles: Soccer, Baseball and Golf.

 

 

https://www.nintendolife.com/news/2021/12/masayuki-uemura-creator-of-the-nes-and-snes-has-passed-away

Link to comment
4 hours ago, kipo said:

Trebam $50 u svom walletu na americkom playstation acc kako bih kupio igru sa playstation store. Kontam da treba da reedemujem to, pa sam isceprkao ovo. Da li je to to, nema greske neke?

 

Samo udri g2a, ja kupio kodove kroz godine u vrednosti od minimum 700, 800$.

 

Samo kada uđeš u cart, imaj na umu da imaš da biraš prodavca. Uvek uzmi one sa 100% uspešnosti, makar platio malo više. Barem se ja time vodim.

Edited by Mil@n
  • Hvala 1
Link to comment
On 10.10.2021. at 18:51, laser lotus said:

Hilfe, hilfe - klinac ima 5 godina i pun je energije koju, dok je vrijeme loše, mora da utroši kod kuće. Naletio sam na Ring Fit Adventure za Switch, pa ima li neko iskustva sa tim, eventualno nekim drugim igrama/konzolama. Ideja je da skače, ne da sa zabode ispred TVa i da ne mrda.

Sorry za kasan odgovor, odlična naprava u pitanju, veoma izdržljiva a i sam "trening" zaista nije loš.

Sve preporuke.

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, kipo said:

Trebam $50 u svom walletu na americkom playstation acc kako bih kupio igru sa playstation store. Kontam da treba da reedemujem to, pa sam isceprkao ovo. Da li je to to, nema greske neke?

Ja sam rešavao tako što uzmem na amazonu američkom code u vrednosti koja treba, stavio da sam iz Oregona i stigne na e-mail code, posle ubacis u psn store i to je to.

  • +1 1
Link to comment

 

On 12.11.2021. at 0:40, Moća said:

Evo ga. Brutalno je ja sam se raspametio.

 


Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

 

super je ovo, zaboravio sam da se javim. hvala moćo :thumbsup:

 

inače je u međuvremenu quest kupilo još 4-5 ljudi koji su probali kod mene, ludilo opšte. :lolol: stoni tenis se najviše pika, boks je super za društvo, beat saber naravno odlična zabava...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...