Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

Posle mesec dana aj da bacim i prve utiske sto se tice PS5

 

Za pocetak da napomenem da sam preskocio PS4 Pro tj da sam sa PS4 klot verzije presao na PS5 pa sam mozda zbog toga pod vecim utiskom.

 

Od dobrih stvari na prvom mestu je dzojped koji je bukvalno zvezda konzole. U igrama gde je haptic touch implementiran kako treba to stvarno revolucionarno funkcionise. Nazalost tih igara je jos uvek jako malo. Od ovog sto sam ja igrao najbolje se oseca u Astro Playground koji je manje vise demo za dzojped i u Spiderman: Miles Morales. Sva je prilika da ce ovo tek da zazivi jer stvarno omogucava novi nivo igranja + sa svim tim baterija drzi prilicno dobro.

Load time je neverovatno poboljsan bukvalno se ne oseti. Grafika isto tako. 2/3 FF VII remake sam igrao na PS4, posle sam prebacio save i zadnju 1/3 presao na PS5 i primetna je razlika i vizuelno i koliko tecnije sve ide.

Uzeo sam i njihove zvanicne slusliace, fino rade posao ali su bas specjalizovane za kucu tj nikako nisu za spoljnu upotrebu. Udobne su i taj aktivni zvuk stvarno radi do nivoa da sam u jednom trenutku mislio da kroz slusalice cujem svoj mobilni koji se upalio i krenuo da se osvrcem da ga nadjem, a zapravo je bio laptop u sobi u Milesa Moralesa  koji je svirao u pozadini. Jedino lose je sto nisu bas za duze nosenje leti, brzo se preznojis. Dodatan plus je sto imaju monitor opciju ako zelis da cujes sebe dok pricas.

 

Sto se tice mana to je manje vise poznato. Za pocetak ogroman je, dizajn je poput nekog fensi registra tako da prosto poziva da se sakrije iza TV. Nema vise tema kao sto je bilo u PS4 vec samo jedna opsta i kako se prelazi iz igre u igru tako se malo menja pozadina i to je otprilike sve sto se moze zameriti.

 

Sve u svemu prezadovoljan sam :)

  • +1 2
Link to comment

80k je bio bundle sa Miles Morales Spiderman + novi Rachet & Clank.

 

Doduše imao sam neku šemu za odbitak poreza pa me je umesto toga izašlo 66k

 

Dodatni dzojstik i slušalice sam uzeo odvojeno.

  • Hvala 1
Link to comment

https://www.games.rs/ps5-konzole/20580-konzola-playstation-5-825gb-ps5-marvels-spider-man-miles-morales-ultimate-edition-ps5-destruction-allstars

Ko je zainteresovan za PS 5, video na drugom forumu.. Oko 15h će možda pustiti..

"U želji da Vam izađemo u susret koliko je to moguće u ovoj situaciji, šaljemo vam link do konzole (paketa) koja će u ovoj turi biti u prodaji. Savetujemo da se ulogujete na naš site i sačuvate konzolu u listu želja, klikom na zvezdicu odmah ispod cene. Ukoliko to učinite, dobićete automatski mejl čim konzole budu dostupne za poručivanje. Prodaja će krenuti kada konzole budu na stanju, što bi trebalo da bude u danas u popodnevnim časovima"



Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 months later...

Koja je razlika u ceni i kvalitetu PS3 i PS4? Deca su još mala, ja sam jedino FM fan + Call of Duty serijal koje bez problema pikam na kompu (bar one izašle do 2016. npr.) PES ne volim da igram sam tj. vs kompa.

Dakle nisam preterano zahtevan da bi mi trebalo 200 igrica i najsavremenija grafika.

 

Link to comment

Hilfe, hilfe - klinac ima 5 godina i pun je energije koju, dok je vrijeme loše, mora da utroši kod kuće. Naletio sam na Ring Fit Adventure za Switch, pa ima li neko iskustva sa tim, eventualno nekim drugim igrama/konzolama. Ideja je da skače, ne da sa zabode ispred TVa i da ne mrda.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...