Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

On 19.6.2021. at 22:21, Calavera said:

@steins šta tačno klinca zanima, jel samo čuo da je switch kul konzola pa oće jedan ili ima neku jasniju ideju šta bi s njim? jel ga više zanimaju singlplejer ili multiplejer igre? zašto bi više hteo switch od neke tradicionalnije konzole tipa ps ili xbox, zbog prenosivosti ili igara? daj malo više informacija, među prijateljima si :D

 

ovako napamet ne znam koliko bih preporučivao legalan switch, svi najpopularniji naslovi podležu tzv. nintendo taksi, štoćereći da uvek koštaju $60. ima tu i tamo poneki popust, pogotovo za indie naslove i druge igre koje nije radio nintendo, ali nema nekih jačih dilova poput masovnih rasprodaja na steamu ili epicu, xbox game passa ili playstation plusa. samu konzolu možeš naći za tipa 320e na kp, ali ako je klinac mali, računaj da će brzo polomiti nešto, jer kvalitet izrade nije bog zna šta. ako mu nisi baš svečano obećao switch, ja bih pre gledao kako da ga namirim nekom drugom igračkom.

 

sad, ako ga uglavnom zanimaju singlplejer igre i ne smeta ti piraterija, mogao bi razmisliti i o kupovini hakovanog switcha. to je u teoriji isplativije, ali samo u specifičnoj situaciji.

 

On 20.6.2021. at 8:10, precog said:

@steinsprvo kazi koliko klinac ima godina. ako je stariji od 6-7 malo sutra ce da igra donkey kong i super mario, dok mu drugari prze fortnite i fudbal/basket.

Mudonja ima 10 celih. :D

 

Calavera - ne vredi, obećao Switch a i on je u fazonu il svič il ladna Morava :D Zanima ga Minecraft i te fore. Mislim da će mu se npr Donkey svideti. Ne znam.

Elem, naručio iz Skoplja Switch - razlika skoro 100e u ceni. Trebalo bi da stigne do kraja nedelje. 

Edited by steins
Link to comment

tu samo vidiš šta je na popustu i gde, a igre kupuješ tamo gde je popust. digitalni naslovi su ti na nintendovom eshopu (njihova verzija steama, samo s mnogo lošijim searchom, pa većina ljudi koristi ovaj dekudeals), a fizičke uglavnom naručuješ s amazona i sličnih mesta.

Link to comment
7 hours ago, Calavera said:

tu samo vidiš šta je na popustu i gde, a igre kupuješ tamo gde je popust. digitalni naslovi su ti na nintendovom eshopu (njihova verzija steama, samo s mnogo lošijim searchom, pa većina ljudi koristi ovaj dekudeals), a fizičke uglavnom naručuješ s amazona i sličnih mesta.

 

A može li to sa Amazona da dobaci do Serbije? 

Link to comment
11 hours ago, steins said:

 

A može li to sa Amazona da dobaci do Serbije? 

 

Sigurno da može, samo što za bilo šta sa Amazona računaj i shipping i carinu i porez, nema teorije da se isplati, osim ako nije u pitanju nešto retko što nigde drugde nema.

Link to comment
On 28.6.2021. at 16:03, steins said:

Kako se kupuje odavde? Moze i digitalno? To nesto kao steam?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 

 

mozes ovde, pouzdani su i imaju dobre cene

 

nego nazalost za klince je najbolje pc jer vecina koristi pc, mislim ako hoce da igra minecraft ili fortnite sa drugarima koji igraju na pc-u

 

ja sam mom klincu kupio xbox i u medjuvremenu sam uzeo i neki gaming laptop koji smo trebali koristiti zajednicki, on xbox nije koristio ni tri puta a laptop ja ne smem ni da taknem osim kada treba nesto da mu instaliram ili popravim

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Narucio Switch lite, ko ga jebe, nek ide zivot itd. U planu su mi samo Mario Maker i Mario Kart, samo sto znam da ce me verenica cimati da kupim i jebeni Pokemon i jebeni Animal Crossing da bi igrali zajedno. Mada vidim da ima i neki Elder Scrolls: Blades, za koji iskreno prvi put cujem ali koji me gadja u slabu tacku.

Link to comment

Napravio sam jednostavno novi account i rekao sam da sam iz US :D Uzeo 7 dana free trial za Online dok pohvatam sta i kako, konzola stigla, sad se skida Mario Kart 8

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...