Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

36 minutes ago, ToniAdams said:

pa nije mi jasno jer, kolko znam, soni zavrsava poslove oko reklamacije bezobzira gde je kupljena konzola. 

registrujes se na sajt i tamo prijavis ako ti nesto ne valja. tako sam ja slao direktno kontroler njima, nikakav racun, nista mi nisu trazili.

sad mi je zapravo, dok  kucam, i palo na pamet, tamo bi morao videti, po serijskom broju, od kada je konzola u opticaju.

Ajd posalji link pls. Ne otvara mi playstation.com sajt svaki put (redirektuje vjerovatno u zemlje koje zapravo imaju podrsku, sta li, sad sa vpn ekstenzijom prolazi) a tamo na idsonientertejmentnetvork >device managament mogu samo da promijenim ime konzoli i da je deaktiviram.

Link to comment

pa to je taj link, i ja sam isao na njihov sajt, onda na reklamacije, pa na kontroler, i onda mi je dao da ukucam serijski broj. na osnovu njega su izgleda proverili da je i dalje pod garancijom.

mozda isto to da pokusas?

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

pa ne moras da posaljes. ne brini, niko to ne cita, automacki je sve.

Kad trazim iz US ne prolazi moj 17 digits serial, kad trazim iz Svice kaze We are sorry! Fix & Replace is not supported in your country. Nemam vremena vise za to, cimacu ako zatreba, zlunetrebalo. Hvala.

 

22 minutes ago, Time Crisis said:

Što je uopšte bitno jel nikad nije upaljen ili upaljen dvaput? :)

Pa nije, Bitno mi je da znam da nije igrano 2 god :) Sad lik kaze da je vracan pdv (Svajcarska) pa zato nema racun.

Link to comment
  • 1 month later...

overite space net game shop tačka net(sve zajedno)

ima sjajnih naslova za bagatelu u pitanju su virtualna izdanja, no disc

ja si pazario ufc 3 za 500dindži i snuker za 1500

Link to comment
  • 1 month later...

Nakon mnogo čekanja i malo preplaćivanja danas konačno došao u posed PS 5.. Nikad nije kasno za prvu konzolu, a dete kao kuče, em srećno em poslušno, sve obaveze završava brzo i efikasno :fantom:

Malo sam je igrao danas, mašina je zver ali najjači utisak za sada je dual sense, kakav osećaj :hail:

PS+ mi je super stvar sa ovim besplatnim mesečnim igrama, i još svaki pretplatnik dobije još 20ak igara kad kupi peticu..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Malo jače sam platio jer sam uzeo sve na gomili, disk verziju, dodatni kontroler, fifu 21 i punjač pa me je to izašlo 100ak evra više nego da sam to uzeo u radnji, a svakako sam planirao sve to da uzmem..

Pa prvo, nije se imalo toliko vremena plus poraslo dete pa oće da igra :unsure:

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Nije valjda prva, moja prva konzola (ne kompjuter), je bila NES...
 
 
Koliko si platio PS5, jel' pao ispod 750?
Još nije ali navodno bi uskoro trebao da se pojavi malo jači kontingent.

Cene su i pale na oko 750-800 jer je menadžer jednog domaćeg lanca od pristiglih konzola deo poslao na preorder a veći deo postavio na Kupujem Prodajem. Naplatio višu cenu na ruke a uredno izdao garanciju i provukao kroz fiskalni sistem. Razliku naravno stavio sebi u džep.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, *edited by mod said:

 a veći deo postavio na Kupujem Prodajem. Naplatio višu cenu na ruke a uredno izdao garanciju i provukao kroz fiskalni sistem. Razliku naravno stavio sebi u džep.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

Jbt kakvi pilićari, naravno sve te konzole na KP su morale odnekud doći

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...