Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

Ja uzeh na KP (od lika sa 3000+ pozitivnih ocena jbg) PS4 Pro sa 2 kontrolera i FIFA 21 za 450 EUR total, to izadje nešto oko 53.000 rsd. Gledao po svim radnjama, za ove pare ili fali drugi kontroler ili ne dolazi igra. Bem li ga.

 

 

Plus je lik u fazonu da uzme nazad konzolu ako budem hteo kasnije PS5 uz doplatu naravno. 

Edited by ducca
Link to comment
3 hours ago, Lord Stef said:

Nintendo switch Vs switch lite- ima li jos neke razlike osim mogucnosti povezivanja na TV?

 

ja ne bih uzimao switch lite ako baš nije zapelo za kintu, pored nepovezivanja na tv problem su i manji ekran, slabija baterija, joyconi nemaju vibraciju i motion kontrole, a ne mogu se ni odvojiti od konzole pa bi morao ceo switch da šalješ na popravku ako razviju joycon drift (što je više pitanje vremena, takav je dizajn). lite verzija nije ni hakabilna™ ako ti je to u nekom planu, ako izuzmemo onaj metod s lemljenjem.

Edited by Calavera
Link to comment
3 hours ago, kipo said:

  

Pa zbog tog sam i nesiguran, a i objasnili ste vec da samo stariji modeli mogu to, a ovaj kaze nov...

 

Uglavnom, kako sam se doveo u frku s vremenom, a nista ne znam i smaram ljude, narucio sam nov ps4 pro. 5-icu cemo ganjati dogodine. Sad, sta mi je sledece ciniti? Glede igara, registracija, taj ps pass, ps plus, gdje, sta.. ?? 

 

ako misliš na onu ps plus kolekciju, to ti je samo za ps5. na ps4 prvo treba da napraviš akaunt na psn za osnovni onlajn pristup, a onda možeš i da pazariš ps plus na mesečnoj bazi. s ps plus pretplatom možeš da igraš multiplejer u igrama koje poseduješ, a svakog meseca dobijaš i neke naslove za dž. ovaj mesec imaš just cause 4, worms rumble i rocket arenu. evo ti ovde lista svega što si mogao da preuzmeš za dž ove godine:

 

https://gamerant.com/ps-plus-free-games-2020-value/

 

znači nije xbox game pass, ali je solidan dil. sa ps plusom imaš i gomilu popusta na psn prilikom kupovine igara, tako da...

  • +1 1
Link to comment

 ovaj acc za ps4 bi iz nekog razloga trebao da ima englesku adresu da bi šljakao kod nas. ja sam npr na svoje ime i prezime dodao adresu čelzijevog stadiona

Link to comment

Američku, i to Aljaska, jer se tamo ne plaća PDV. 

A i mislim da je lakše naći kodove za walet.


Dok sam tu™ da ponovim oglas, fifa pes nba 2019 na jednom akauntu, prodajem za smiješan novac, mesedž za ditejls. U pitanju je full account, tako da ga možete deliti sa  osobom po sopstevnom nahođenju...

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

 

ja ne bih uzimao switch lite ako baš nije zapelo za kintu, pored nepovezivanja na tv problem su i manji ekran, slabija baterija, joyconi nemaju vibraciju i motion kontrole, a ne mogu se ni odvojiti od konzole pa bi morao ceo switch da šalješ na popravku ako razviju joycon drift (što je više pitanje vremena, takav je dizajn). lite verzija nije ni hakabilna™ ako ti je to u nekom planu, ako izuzmemo onaj metod s lemljenjem.

Znaci na duze staze je definitvno isplativiji origigi Switch :D Pa u sustini i jeste do kinte, ali ono, nije mi ni nesto hitno da uzimam sad, mogu za koji mesec da pricekam, jescu koske i kacamak, pusicu krdzu i tako to. Mada ionako bih ga uzeo iskljucivo zbog Super Mario Makera, razmislicu. Hvala u svakom slucaju na pojasnjenju :) 

Link to comment

 

Just now, kipo said:

A kako pretplata za ps plus? Izaberem PayPal prijavljuje gresku, pretpostavljam da karticu takodje ne mogu jer se ne podudaraju adrese? Sta mu dodje Radeem a Pre-Paid card?

 

Najlakše ti je da odeš na sajt kao što je g2a i tamo kupiš pre paid dopune, i samo ukucaš kodove koje dobiješ u PSN wallaet tj reedemuješ kodove.

 

Na g2a su provereni prodavci, i cene su i više nego korektne. Skoro sam spičio jedno 220$ na 10ak vaučera, sve prošlo ok.

Edited by Mil@n
Link to comment
12 minutes ago, kipo said:

A kako pretplata za ps plus? Izaberem PayPal prijavljuje gresku, pretpostavljam da karticu takodje ne mogu jer se ne podudaraju adrese? Sta mu dodje Radeem a Pre-Paid card?

ili je fizički kupiš u games ili virtualshop-u bila je nešto preko 8k za 12 meseci

 

ali vodi računa koju dopunu uzimaš tj da ti se podudara sa adresom na acc-u

 

 

ova u gamesu je engleska

Link to comment

istekao mi edit

 

 

kolega u kombinatu je imao problem pošto su mu bile različite adrese na acc za ps i paypal. pa je posle nekih peripetija na kraju uzeo fizički pass za godinu dana u gamesu. na radost naslednika

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...