Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

Plan je da se uzme neka konzola za klinca ali nisam siguran šta je danas u najboljem odnosu cena/cena i upotrebljivosti.

Lično naginjem ka XBOX zbog, čini mi se, malo veće ponude besplatnih igara.

Link to comment

da, xboxov game pass je svakako najbolja investicija ovih dana, to fukncioniše kao netflix za igre. mislim da na konzoli to košta $10 mesečno, a onda igraš šta oćeš od onoga što imaju u ponudi. ps plus isto nije loš jer daju neke džabe igre svakog meseca, ali ne možeš da biraš šta dobijaš, a cena je isto $10 mesečno. opet, playstation ima daleko više ekskluziva, pa možda ipak da proveriš s klincem da li mu se igra nešto s te platforme ili ne...

Link to comment

ja kao ponosni vlasnik ps4 da budem prvi koji će da kaže - pc master race :fantom:

 

 

edit - calavera je već bio koristan da mi ostali ne bi morali, slušaj njega

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

sve dok se bar neko zabavlja, moj posao je obavljen :sleep: ako ga pak ni on ne koristi, preporučam™ da se proda dok ne izađe jailbreak za 6.20 verziju (što bi se trebalo desiti u 1 doglednoj budućnosti), konzole s 5.05 firmwareom su sad još veća retkost nego onomad.

Link to comment
26 minutes ago, Calavera said:

sve dok se bar neko zabavlja, moj posao je obavljen :sleep: ako ga pak ni on ne koristi, preporučam™ da se proda dok ne izađe jailbreak za 6.20 verziju (što bi se trebalo desiti u 1 doglednoj budućnosti), konzole s 5.05 firmwareom su sad još veća retkost nego onomad.

 

hvala tebi golemo na savetima i strpljenju u svakom slučaju :)

 

ma jok, ne prodaje mi se....i dalje lažem samog sebe da ću se jednog dana ponovo gejmerom nazivati. evo samo što nisam.

a toliko sam ambiciozno krenuo u ceo poduhvat da sam odmah kupio i eksterni hard od tera za skidanje i prebacivanje igrica. što je ispao najmapetniji potez u celoj priči, skoro sam digao 300+ filmova na plex i dao remote pristup drugarima, tačno na vreme za karantin. :D

Link to comment

Na kojoj se trafici najčešće kupuju igre za PS4?

Za šta, osim igranja, može da posluži XBOX a za šta PS4? (Znam da XBOX ima podršku za tastaturu i miša, da li to znači da može da pokrene neke browsere ili aplikacije za net, filmove?).

Link to comment

igre imaš svuda, ali trebao bi ti ps4 koji ima 5.05 firmware, a takve je danas teško naći. to ti je verovatno najisplativija opcija jer bi kupovao samo konzolu, s tim što od igara ne može da se igra ništa što je izašlo posle god of wara, tj. od aprila 2018. pa naovamo (znači bez rdr 2, spidermana, i tih novijih hitova). plus, s hakovanim ps4 ne možeš online. meni se to isplati jer igram gomilu igara na koje ovako ne bih trošio pare, ali većina klinaca samo pika fifu ultimate team, fortnite, i tako te igre za koje treba online pristup.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...