Jump to content
djili

corona - the light side

Recommended Posts

ZeeGerman
On 29.7.2020. at 8:41, James Marshall said:

Joj pa ja sam to gledao uživo, bem ti sunce kakva je ono pojava, sunčanica je opičila ili šta već, kakva pjesnička duša mada nije da nije stigla i malo vlasti da se ubuta

Dotična se dopinguje odavno (solo drinker) inače ni jednom od početka ove pandemije nije ni prišla u tzv "crvenu zonu", nije obukla skafander...

tonyk
zashto te machke to rade? mozda im daju keksice kad sede na tachkama? mozda ljudima u redovma treba podeliti keksice ko je lepo stao, pa sutra svi stanu. mislim, ljudi vole keksice hihi.gif

sent from bubamoto

Zato što su mačke.
Isto kao i sa kutijama

Antagonist

I kutije to rade?

• Haha 1

Tihajeza
18 hours ago, gospa buba said:

zashto te machke to rade? mozda im daju keksice kad sede na tachkama? mozda ljudima u redovma treba podeliti keksice ko je lepo stao, pa sutra svi stanu. mislim, ljudi vole keksice :hihi:

sent from bubamoto

Ih pa nisu to kučići pa da rade na keksiće. Rade jer je lepo, uredno, jer je obeleženo. Ko je imao mačku i npr.opeglani veš na sred kreveta, zna gde će mačka da izabere legne.

• Wub 1

mustang
Posted (edited)

tacno da poludis :D

ja kad treba posteljinu da menjam, konj namerno legne preko celog kreveta i ne da mi. moram da ga izguram, izbacim iz sobe i zabarikadiram vrata da ne udje dok ne promenim. 

a onda u cistu skoci ko da je u oblacima i dobro se izvalja sa leva na desno i nesto njuskom drka jastuke kao da ih ususkava. 

i tako svake nedelje. rat. 

Edited by mustang

napadaj

Haralampije

Caligula

Citam komentare ispod tvita... jebote kako se okupise ovakvi ljudi, sta je bre ovo

Pa mi smo pukom srecom preživeli kao vrsta :isuse: da li je ovo moguce