Jump to content
IGNORED

Korona - licne price


borris_

Recommended Posts

Jbg Radiša..
Ćale se danas vratio kući. Bio je dve nedelje u šok sobi ali jedini nije bio na respiratoru. Kaže da su svi koji su bili sa njim za to vreme u šoku umrli.
E ja imam druga koji je bio u takvoj "situaciji", pričao da su njih dvojica od desetine pretekli respirator.
Mislio sam da će to da ga okrene na pozitivno, "eto pretekao sam", al njegova žena mi kaže da je nekako ćutljiv, "depresivan"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Osvestice se, za to treba vremena i strpljenja. Gledao je "smrti u oci" nije to lako prihvatiti.
proci ce. moje drugarice muz, koji je isto bio na kiseoniku, a fizichki pored nechijeg respiratora, kod kuce se posle 100x budio na svaki zvuk misleci da je respirator. dva meseca kasnije je nastavio da 'nestoruje' po starom, najsmeshniji virus, zavera protiv srba i ceo taj paket. dakle, proci ce.

joj radisha nema shta ni da se kaze kad je tako pogreshna putanja od pochetka do kraja :sad:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
On 23.1.2021. at 11:05, SNARC said:

Niko nece ostati bez oziljaka od ove bestije.

 

Saucesce.

pre neki dan sam pomislila, kad sve ovo prođe, ako preživimo, odahnućemo ko u dušku dugoušku, samo niko neće imati srca da nam kaže da nam ni pare nije ostalo.

  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment
17 minutes ago, slepa živana said:

pre neki dan sam pomislila, kad sve ovo prođe, ako preživimo, odahnućemo ko u dušku dugoušku, samo niko neće imati srca da nam kaže da nam ni pare nije ostalo.

 

Pare budu..dodju..odu..ali obican smrtnik ih zaradjuje samo ziv i zdrav.

 

Bice para..jebes pare..samo da preteknemo nekako.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, SNARC said:

 

Pare budu..dodju..odu..ali obican smrtnik ih zaradjuje samo ziv i zdrav.

 

Bice para..jebes pare..samo da preteknemo nekako.

 Pare se kod duska d u crtacu, ovo drugo je metafora

 

  • Hvala 1
Link to comment

Sef nam je upravo javio da mu je jedan od najboljih prijatelja preminuo, uhvatio je kovid dok je bio na poslednjoj hemoterapiji u bolnici pre dve-tri nedelje. Dva dana posle povratka iz bolnice se onesvestio, vracen je u bolnicu direktno u intenzivnu stanicu sa upalom pluca. 67 godina

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 weeks later...

Juče oko 16h je moja školska drugarica pala mrtva na ulici, preležala koronu na nogama, radiće se obdukcija ali se sumnja na moždani ili infarkt (ugrušci). 

1981 godište, profesionalna bodi-bilderka. Živela za sport oduvek, reči nemam u kakvoj je kondiciji bila. Tragedija :sad:

  • Tužno 24
Link to comment

Saucesce obema.
Ja se bas usrao oko toga sa srcem. U subotu radio analize krvi i mokrace i svi rezultati dobri. U sredu odoh kod kardiologa privatno. Posto idem na skijanje rekoh da se pregledam, sto je sigurno sigurno je.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...