Jump to content
IGNORED

Korona - licne price


borris_

Recommended Posts

21 minutes ago, aram said:

Jesam li vam nekad pričao kako sam jedno leto sa 14 godina porastao 12cm, dobio strije po ledjima i sa pretposlednjeg mesta u vrsti na fizičkom u junu došao na drugo u septembru (na prvom je bio jedan što je dvaput ponavljao)? To leto sam celo proveo u čamcu na Uni, od otoke do otoke, sve izmedju Dubice i Kostajnice, sa prijateljem godinu dana starijim od mene. Totalni Tom Sojer Haklberi Fin fazon, samo bez opasnog indijanca, a sa nekim prelepim devojkama. Posle je on završio u Zagrebu, ja u Beogradu i tako, život. E večeras su mi javili da je umro od covida. 


 

:sad:

Link to comment
On 9.1.2021. at 16:10, radisa said:

Ako se neko pita kako neko ko ima para i veze može da umre od korone... To je samo zbog sopstvene gluposti i ubedjenosti da je najpametniji...

 

Moj prijatelj i suvlasnik firme za koju radim, u subotu je osetio simptome, u ponedeljak već nije bilo dobro, i umesto da na vec sve organizovano ode do infektivne po uput i u bolnicu, on ode kod privatnog lekara koji mu da neki srednje jak antibiotik i neke vitaminske bombe...

 

U utorak gore, serdu jos gore i u cetvrtak uvece, eto ga u infektivnoj, pa u bolnici...

 

Sad je na respiratoru, samo cekam da mi jave...

 

Covek je zbog spstvene tvrdoglavosti  i nije mi nista, i ne verujem državnim lekarima sebe doveo do ovoga...A znao je da je rizican, jer je gojazan, jer je pre 4 godine prelezao dvostruku upalu pluca, jer je stalno na nekim djetama koje mu jebu imunitet...

 

Prosto sam iznerviran i popizdjen koliko covek moze sebi da napravi pakao jer je tvrdoglav... I ne samo sebi nego i porodici i ostalim oko sebe...

 

 

Otputovao™ mi drugar... 

 

2 nedelje na respiratoru, nije izdržao više...

 

Jbg...

  • Tužno 18
Link to comment

Jbg Radiša..

Ćale se danas vratio kući. Bio je dve nedelje u šok sobi ali jedini nije bio na respiratoru. Kaže da su svi koji su bili sa njim za to vreme u šoku umrli.

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, čekmeže said:

Jbg Radiša..

Ćale se danas vratio kući. Bio je dve nedelje u šok sobi ali jedini nije bio na respiratoru. Kaže da su svi koji su bili sa njim za to vreme u šoku umrli.

Znam sve... Kad je doslo do respiratora, pretpostavljali smo svi sta ce da bude, ali, čovek se uvek nada...

 

Jbg, 48 godina, bio uvek pun zivota, zajebant, ali u poslovnom svetu vrhunski u svom poslu... I uvek malo nemaran ptema sebi, sto ga je na kraju i kostalo...

 

Jbg...

 

Čuvaj ćaleta ni sad nije gotovo znas i sam, bice to dug oporavak...

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Užasno, saučešće.

 

Gojaznost je baš pakao. Godinama se trudim da ubedim najboljeg druga da smrša, čovek je trenutno na 157kg. Ima svega 32 godine, a već je dobio trombozu pre dve godine i samo čekam da počne da mi prijavljuje probleme sa zglobovima, tetivama, kičmom, pritiskom... Jebote ja sam se sa 105-6 na 191cm osećao debelo, a on sa toliko kg na 195cm ne radi ništa da bi smršao, nego jede McDonalds i nekakve Kinder čokoladice, kafice, budalaštine.

 

Jedini je od svih mlađih ljudi iz mog okruženja koji su imali koronu bio na kiseoniku, ali se ni posle toga nije opametio.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...