Jump to content
IGNORED

Korona - licne price


borris_

Recommended Posts

27 minutes ago, Mil@n said:


Nažalost, baš dobar prijatelj od 44 se nije izvukao. Otišao je u bolnicu sav natečen, izobličio se, dok su provalili šta mu je, tj provaljivali jer do kraja se nije ni saznalo, zapatio koronu u bolnici. Poslali ga kući, međutim verovatno mu je imunitet bio užas, jako brzo se pogoršalo stanje, na respirator i nije izdržao. Bio je super lik u svakom smislu, odličan fotograf koji se time bavio profesionalno, živeo poprilično zdravo i odgovorno prema sebi i bio baš ono čovek u svakom  smislu te reči al eto... Tuga tugina...

 

 

Tuga...je li u Mitrovici bio?

Link to comment
14 minutes ago, čekmeže said:

Tuga...je li u Mitrovici bio?

 

Zemun, tu je bio i očuh. Tj i dalje je, sutra izlazi.

Tu je bio i baš dobar drugar iz osnovne i srednje, najbolji iz tog perioda, bio i na kiseoniku ali izvukao se i on. Kaže da su doktori nenormalno uslužni, bio je raspamećen pažnjom. 

Link to comment

jedno pitanjce. jel se desilo da korona pocne sa jakim prolivom? samo to da bude sindrom. 

sinoc kad sam dosao sa arbajta jedno tri puta +jutros jos jednom. toliko sam iscrpljen i samo bih pio jogurt i vodu. da pojedem nesto tesko. 

za ovakve stvari treba do kovid ambulanti ili da cekam do sutra?

pppio sam sinoc i danas po 1 probiotik.

jebem mu misa ako se ispostavi korona nista od fizikalne koju sam trebao da pocnem u ponedeljak.

 

Link to comment
15 minutes ago, Milosh76 said:

Prati ostale simptome... dijareja moze biti jedan od simptoma. Cesce je temperatura, malaksalost, gubitak mirisa i ukusa, bol u grlu...

hvala. sad sam izmerio temperaturu, 37,3 C.

ova cula su ok. grlo ne boli. malaksao sam ali ne na nacin kakav je kad imas grip, bole zglobovi i sl. pre ce biti zbog proliva i sto ne mogu da jedem. 

a u ovih poslednjih nedelju dana sam bio izlozen po bolnicama i domovima zdravlja. par puta cekao napolju po par sati jer su to nova pravila zbog kovida i bilo mi je prohladno.

onda neki na poslu ne bi priznali da su bolesni da ih sve mucis. 

hvala milosh. praticu stanje.

 

Link to comment
On 12.1.2021. at 18:38, Mil@n said:

 

 Kaže da su doktori nenormalno uslužni, bio je raspamećen pažnjom. 

Imam poznanicu koja je tamo med. sestra baš na odeljenju sa respiratiorima... Duša od žene...

Link to comment
32 minutes ago, bradilko said:

hvala. sad sam izmerio temperaturu, 37,3 C.

ova cula su ok. grlo ne boli. malaksao sam ali ne na nacin kakav je kad imas grip, bole zglobovi i sl. pre ce biti zbog proliva i sto ne mogu da jedem. 

a u ovih poslednjih nedelju dana sam bio izlozen po bolnicama i domovima zdravlja. par puta cekao napolju po par sati jer su to nova pravila zbog kovida i bilo mi je prohladno.

onda neki na poslu ne bi priznali da su bolesni da ih sve mucis. 

hvala milosh. praticu stanje.

 

 

Odvoj se od ukucana, ako ti sutra bude isto idi da se testiras. Makar onaj antigenski test iz nosa sto se vadi. On je validan 5-6 dana od zarazavanja, cisto da znas.

 

Masku nosite u kuci, ako imas 2 toaleta jedan je tvoj, nek ti donose hranu, odmaraj sto vise... pa ako ne bude kovid,  onda si u plusu, a ako bude, daleko bilo, makar si preduzeo na vreme da zastitis ukucane.
 

Provetravaj sobu sto cesce, dosta tecnosti, vitamina... Drzi se...

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Nema veceg kovid smaraca od milosa.. samo ti njega slusaj i daleko ces dogurati :D 

 

Salu na stranu... idi korak po korak.. i javljaj sta se desava ovde ili na onoj drugoj temi.

Link to comment
3 hours ago, cartman said:

Plus jedan na Milosev post. 

 

Ponasaj se kao da je Covid (a jbg verovatno i jeste) i radi ovo sto ti je Miloš rekao. 

 

 

dobra je preopruka, mada ja tipujem da je stomačni virus.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, koksy said:

 

 

dobra je preopruka, mada ja tipujem da je stomačni virus.

и др симовић се слаже са дијагнозом

 

 

али је обавезан и ковид тест

Link to comment

Jesam li vam nekad pričao kako sam jedno leto sa 14 godina porastao 12cm, dobio strije po ledjima i sa pretposlednjeg mesta u vrsti na fizičkom u junu došao na drugo u septembru (na prvom je bio jedan što je dvaput ponavljao)? To leto sam celo proveo u čamcu na Uni, od otoke do otoke, sve izmedju Dubice i Kostajnice, sa prijateljem godinu dana starijim od mene. Totalni Tom Sojer Haklberi Fin fazon, samo bez opasnog indijanca, a sa nekim prelepim devojkama. Posle je on završio u Zagrebu, ja u Beogradu i tako, život. E večeras su mi javili da je umro od covida. 

  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...