Jump to content
IGNORED

Korona - licne price


borris_

Recommended Posts

a jbt ...

stavljam tuzan emotikon na prvi post

posle citam ono dugo aaa ... i pomislim umro covek

kad ono poslovicno ludilo u srba ...

 

na pocetku sam dosta pisao na ovim topicima ... citao sam sve do sada ... necu vise

nije ovo dobro za zdravlje

Edited by cedo
Link to comment
19 minutes ago, Skyhighatrist said:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

Zvoni ženin telefon u sobi pored, čujem je kako kaže "kuma" i javlja se, ja se malo štrecnuo, onda čujem nju kako joj govori "smiri se, smiri se, ništa te ne razumem" - ne mogu da vam opišem koji osećaj sam imao, kao da propadam u prizemlje...

 

Javili joj malopre da kumu nisu amputirali nogu, neko je izmešao papire, sorry, greška, imao je dugu operaciju, izvadili su mu 12 trombova iz leve noge, ali angiografski, noga mu je u redu, i pluća su bolje, skinuli su ga sa high flow kiseonika, sad je na običnom, premda i dalje na intenzivnoj, ali se nadaju da će za neki dan da ga prebace na neko normalno odeljenje...

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pa jebote život da te jebo, 72 sata kasnije joj javljaju, ona odlepila, još je u fazonu da je ona donela koronu u kuću jer radi na vakcinacijama i u kovid ambulanti i uopšte sve vreme je u high risk zonama, žena (razumljivo) pukla, ne znam dal' je spavala od srede uveče do danas...

 

Masivni, masivni love :heart: i bes sa druge strane, a opet, od srede ne možemo da nađemo nikoga tamo ko je slobodan da ode da proveri šta se tačno dešava (dakle imamo ljude u bolnici, ali ili nemaju pristup intenzivnoj, ili nemaju vremena da dignu glavu od svog posla, juče joj je neka od tih veza rekla "živ je, nije životno ugrožen, to je sve što sam mogla da saznam". U prevodu, u bolnici je jebeni pakao, opet.

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

život piše drame

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...