Jump to content
IGNORED

Korona - licne price


borris_

Recommended Posts

3 minutes ago, morgana said:

 al sam shvatila da duboko i intimno ne mogu da podnesem nikoga ko o koroni ne misli kao ja. znaci tacno je, kovid je ipak lajfkouc

:hail:

 

nisam bio u stanju da se ovako precizno izrazim

 

potpis na svako slovo

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

zarazila se i eno leži kući bolesna, moja rodica, najglasnija antivakserka koju poznajem

 

kuka da je boli svaka koska, a ja nisam toliko zločesta da joj sada sedam na muku, ali suzdržavam se, poriv je jak  da joj natrljam na nos sve gluposti kojih sam se naslušala od nje poslednjih godina, a naročito ovu proteklu

 

Ja nemam razumevanja vise itch. Sad sam u fazonu da se posvadjam sa kumovima, samo ako mi stanu na zulj posle svega sto su mogli da vide da se desilo mojoj kevi. Tim pre sto sam nacuo da se medju tamnosnjim antivakserima prica da je umrla od vakcine (koju je primila iako je prijavila da dva dana ima simptome). Kada sam to cuo da se govori (brat mi je rekao) bukvalno sam dobio mucninu i nagon da povratim. Nadam se da kumovi to ne pricaju jer bih prekinuo odnose sa njima zauvek. Inace se od pocetka ovog sranja demonstrativno setaju bez maski, agresivni su na FB i dele onu doktorku govnaru koja zivi za Srbiju.

 

Prvo je bio 5G i zracenje, posle virus iz laboratorije, pa Gejc i Sorosh sa chipovima, sada kada je krenulo vakcinisanje ide narativ da je Djordje Balasevic umro od vakcine. Pa koliko treba da budes glup jebote, koliko primitivan - svi su krivi samo ti bez maske sto pravis rodjendane i slave na veliko nisi kriv.

 

Mnogo sam besan a mislio sam da ce me proci.

 

 

  • Tužno 7
Link to comment

Imam i ja jednu granu rodbine koja ne priznaje koronu. Ta tetka (drugo koleno) pise po FB. Jednom srpskom celebu koji je objavio da je pozitivan ona napisala nesto kao "nisi, ne daj se zavesti". A njena mama neki dan kaze mojima "eno ubili i Djordja Balasevica". Grozno.

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

 

Ja nemam razumevanja vise itch. Sad sam u fazonu da se posvadjam sa kumovima, samo ako mi stanu na zulj posle svega sto su mogli da vide da se desilo mojoj kevi. Tim pre sto sam nacuo da se medju tamnosnjim antivakserima prica da je umrla od vakcine (koju je primila iako je prijavila da dva dana ima simptome). Kada sam to cuo da se govori (brat mi je rekao) bukvalno sam dobio mucninu i nagon da povratim. Nadam se da kumovi to ne pricaju jer bih prekinuo odnose sa njima zauvek. Inace se od pocetka ovog sranja demonstrativno setaju bez maski, agresivni su na FB i dele onu doktorku govnaru koja zivi za Srbiju.

 

Prvo je bio 5G i zracenje, posle virus iz laboratorije, pa Gejc i Sorosh sa chipovima, sada kada je krenulo vakcinisanje ide narativ da je Djordje Balasevic umro od vakcine. Pa koliko treba da budes glup jebote, koliko primitivan - svi su krivi samo ti bez maske sto pravis rodjendane i slave na veliko nisi kriv.

 

Mnogo sam besan a mislio sam da ce me proci.

 

 

Ti se još nisi posvađao sa kumovima? Koji si ti Srbin...

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, Kampokei said:

Imam i ja jednu granu rodbine koja ne priznaje koronu. Ta tetka (drugo koleno) pise po FB. Jednom srpskom celebu koji je objavio da je pozitivan ona napisala nesto kao "nisi, ne daj se zavesti". A njena mama neki dan kaze mojima "eno ubili i Djordja Balasevica". Grozno.

 

uh, treba smanjiti kretanje i komunikaciju...ja uzi krug drzim pod kontrolom al ovi siri znaju da mi skinu masku i kazu - disi bre!

Link to comment

Moj kum, delimicni antivakser (realno ono sto bi rekli "mudroser-pametnjakovic") shvatio da nemam vise "obrazovnu ulogu" i da teram sve u PM i aktivno izbegava covid teme.

Prosto izbegava, pravi se da ne cuje.

Meni dosta.Bice dana za megdana.

Link to comment

Medicinski tehničar iz beogradskog urgentnog puko. Posle par nedelja nakupljanja sranja po kovid bolnicama vrati se na posao, neko mu macukne 2500 dinara i lik eksplodira,počeo da preti, udara, šutira i upadne u delirijum. Završio u Lazi.

  • Tužno 7
Link to comment

  

On 8.3.2021. at 20:14, Skyhighatrist said:

Kum obostrana upala pluća, u subotu počeo da kašljuca, malopre ga preko veze primili u Zemunsku, inače šalju u Kruševac.

Prekjuče ga prebacili sa odeljenja na odeljenje, tromboza, danas mu amputirali nogu do kolena.

 

Čuvajte se ljudi, ovo govno je neverovatno podmuklo... Pre 12 dana nije imao nikakve simptome, kao što rekoh zdrav, prav, jak, ne puši, retko i popije... Užasna bolest, užasna...

  • -1 1
  • Tužno 26
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...