Jump to content
IGNORED

Korona - licne price


borris_

Recommended Posts

Posle nepunih 16 sati u bataji ostadoh bez teksta. Nema reči da se opiše jad, čemer, umor, beznađe, ravnodušnost, strah, bes u ono malo očiju što se vidi ispod naočara/vizira. A pacijenata kad se setim plače mi se onako tiho i gorko.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 17
Link to comment

Meni je medicinara najviše žao u ovoj situaciji. Svaka čast vama na borbi i trudu i snazi da gurate.

Eto zašto podržavam zatvaranje, između ostalog @Block_64

  • +1 3
Link to comment

Imam i ja insajderski info iz Batajnice. Pre nedelju dana bilo je otvoreno 10 jedinica poluintenzovne nege i 3 intenzivne (sa po 40-45 kreveta svaka).

Trenutno ih je 18 i 5, and counting.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

zarazila se i eno leži kući bolesna, moja rodica, najglasnija antivakserka koju poznajem

 

kuka da je boli svaka koska, a ja nisam toliko zločesta da joj sada sedam na muku, ali suzdržavam se, poriv je jak  da joj natrljam na nos sve gluposti kojih sam se naslušala od nje poslednjih godina, a naročito ovu proteklu

  • Wub 1
Link to comment
zarazila se i eno leži kući bolesna, moja rodica, najglasnija antivakserka koju poznajem
 
kuka da je boli svaka koska, a ja nisam toliko zločesta da joj sada sedam na muku, ali suzdržavam se, poriv je jak  da joj natrljam na nos sve gluposti kojih sam se naslušala od nje poslednjih godina, a naročito ovu proteklu
Sacekaj da ozdravi pa je jasi do iznemoglosti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 8
Link to comment

Posle je kasno, kad (qc qc) ozdrave, onda su u fazonu "jesam ti rekla da je to obično sranje, lakše se preleži od gripa".

Imam takvog u familiji (proveo 20 dana u bolnici, a u fazonu je da je to samo da bi  neko uzo pare, on bi to odležo kući :fur: )

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...