Jump to content
IGNORED

Dok andjeli spavaju iliti multiplejer u doba Korone.


Moća

Recommended Posts

Posto sad slobodnog vremena imamo samo kad uspavamo sitnu decu dajte predloge da se organizujemo kasno uvece na neke multiplejer zajebancije. Kojot je dao ideju za CS ali vidim ima da se skida 21gb :blink: neko je cini mi se pomenuo i haxball i to nije losa varijanta. Tako da pucajte sta bismo mogli da igramo da ne zahteva previse znanja i uigravanja.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

Link to comment

Duck Game izgleda kao lagana a fantasticna multiplejer razbibriga. 13 evra na steamu, ovako izgleda kad je igra CarlSagan42, jedan od boljih twitchera/youtubera imho:

 

 

Link to comment
24 minutes ago, Moća said:

 

Posto sad slobodnog vremena imamo samo kad uspavamo sitnu decu dajte predloge da se organizujemo kasno uvece na neke multiplejer zajebancije. Kojot je dao ideju za CS ali vidim ima da se skida 21gb :blink: neko je cini mi se pomenuo i haxball i to nije losa varijanta. Tako da pucajte sta bismo mogli da igramo da ne zahteva previse znanja i uigravanja.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Šta je, nemaš vremena za download? 

Ajde cs.

Link to comment
Instalirao sam Cs jel ima neko jos da bude samnom kanta za napucavanje?[mention=1023]Have_Fun[/mention] @Mil@n @Кристофер Лумумбо @John Coltrane[mention=18]MiddleClass[/mention] ...

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

Nisam baš kanta, sjebaćeš mi mmr al nema veze... Jel si igrao pre barem ili si totalni noob? :(

 

Edit: možemo i preko face it-a

 

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Pa novi bre gde da igramo 1.6.

@Mil@n igrao sam ranije ali nisam bio neki vrhunski vise prosek proseka

 

 

ja pikam samo 1.6, instalirao sma pre neki dan i cepam, ovaj novi ne mogu da pratim, cak ni turnire. 

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ja pikam samo 1.6, instalirao sma pre neki dan i cepam, ovaj novi ne mogu da pratim, cak ni turnire. 

 

Odrasti jbt, cs go im je pun pogodak, fizika je manje više ista ili jaaako slična, samo treba malo da se navikneš na boje. A i više se igra danas nego ikada. Da ne pričam koliko je lakše skupiti tim i naći protivnika i sl... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...