Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Just now, mraki said:

Da, bitna je poruka koju šalje. PR, ali ne pogrešan kao kod nas.

S druge strane, juče je išla u nabavku i čekala u redu... :ph34r:

al na odstojanju

rekose kupila wc papir rolnu i 2 litre belog vina :D

 

Link to comment
32 minutes ago, InvisibleLight said:

  il selebritijima rade test i kad nisu toliko lose?

videti post o maldiniju na selebriti zarazenim topiku

 

 

Pa to i kazem, oni rade testove i izlaze u statistiku. Ko zna koliki je broj onih koji ne mogu da rade testova iako imaju simptome.

 

btw. ko voli da se ubedaci, ukrao sam link sa Burundija. Ako preteknem ovih par nedelja nezarazen, necu se zaraziti do kraja sigurno jer cu se pojavljivati samo i iskljucivo umotan u latex

 

https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-the-hammer-and-the-dance-be9337092b56

 

obratiti paznju na deo o mutacijama

Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

Pa to i kazem, oni rade testove i izlaze u statistiku. Ko zna koliki je broj onih koji ne mogu da rade testova iako imaju simptome.

 

Na KZŠ u 15h ona grozno našminkana je prilično jasno rekla da oni cene da je stvaran broj barem deset puta veći.

Link to comment
1 hour ago, April said:

Ja još ne verujem...

Znači džaba para, leka nema

 

E da znaš da sam se zbog ovog sasro. Jest da je 30 godina stariji od mene, ali kad ti ovo govno krene u kuhanje pluća, bacio si kašiku.

Link to comment
13 minutes ago, Redoran said:

 

Na KZŠ u 15h ona grozno našminkana je prilično jasno rekla da oni cene da je stvaran broj barem deset puta veći.

 

Pitanje je da li je mislila na ove koji su upravo usli u zemlju ili na to da se zaraza siri ispod radara vec par nedelja.

Link to comment
Just now, Caligula said:

 

Pitanje je da li je mislila na ove koji su upravo usli u zemlju ili na to da se zaraza siri ispod radara vec par nedelja.

 

to je valjda realan odnos potvrđenih i stvarno zaraženih, s obzirom na obim testiranja

 

mada mi se čini da je rekla 5-8x više zaraženih

Link to comment
7 minutes ago, Caligula said:

 

Pitanje je da li je mislila na ove koji su upravo usli u zemlju ili na to da se zaraza siri ispod radara vec par nedelja.

Misli na ukupnu populaciju i verovatno one koji sede kuci sa blazim simptomima

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...