Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

39 minutes ago, Leia said:

 

Ma ajde bre bezi :lolol: 

Jeste, imam traume iz detinjstva koje se ispoljavaju kao nedostatak empatije prema Maji Gojkovic.

 

Cuj pristojnost... bas si nasao primer na kom ces da se zalazes za pristojnost, u 3pm.

 

 

 

Tacno tako ... maja gojkovic je odgovorna za unistavanje miliona zivota na ovim prostorima, mozda ne u meri u kojoj je odgovoran vucic, seselj ili milosevic ali je odgovorna, itekako ... i izrazavanje emocije je sigurno nesto sto se ne moze zameriti onome koji ce je izraziti. mozda nije lepo, nije hriscanski, nije ... ne znam ni ja sta ... ali jeste prirodno

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Узгред, радовање око смрти може бити слипери слоуп. 
 

Овде се говорило, фигуративно, да би се радовао убиству било ког члана ДС. 
 

Лако би могло да се деси да се неко порадује смрти због које је неко други тужан, што би могло да добеде до још горе ситуације него Ксенија Пајчин. 

 

Za likove kao sto su Ceda, Tadic ili Comicka mogla bih likovati eventualno ako ih zadesi visednevna i nezaustavljiva dijareja... Otprilike taj su mi format :D

Link to comment
10 minutes ago, djordje geprat said:

tako sam i ja shvatio ovo. ima zlotvora koji su učinili jedan deo naših života straćenim

 

4 minutes ago, cedo said:

 

Tacno tako ... maja gojkovic je odgovorna za unistavanje miliona zivota na ovim prostorima, mozda ne u meri u kojoj je odgovoran vucic, seselj ili milosevic ali je odgovorna, itekako ... i izrazavanje emocije je sigurno nesto sto se ne moze zameriti onome koji ce je izraziti. mozda nije lepo, nije hriscanski, nije ... ne znam ni ja sta ... ali jeste prirodno

Apsolutno je jasno na kakve se likove misli, pa je smešno gledati pokušaje da se provuče moralisanje kada pričamo o najgorim ljudskim nakotima.  

3 minutes ago, Leia said:

 

Za likove kao sto su Ceda, Tadic ili Comicka mogla bih likovati eventualno ako ih zadesi visednevna i nezaustavljiva dijareja... Otprilike taj su mi format :D

Bukvalno, a što se to spinuje na ovoj temi na drugu stranu, to je već pitanje za stručnija lica.

Link to comment

Ne interesuje me tema likovanja nečijom smrti, ovo je topik Corona vs celebrities, Čeda je iako nebitan ipak celeb a izgleda da ima i coronu tako da...

Pitam zato što je ovde izneta pretpostavka da je hospitalizovan zbog nečeg drugog ali nmvz..

Nastavite o etičkim pitanjima vezanim za igranje pipirevke na grobovima"zaslužnih građana"

Bolje im se živima najebati majke nego im pišati na grob..jadno je to

Edited by ubibobi
Link to comment

Svi će oni biti ok. Neće grom u koprive. Ja imam veći problem sa sobom, što osećam likovanje koje jako teško mogu da ugušim prema ljudima oko mene koji mesecima govore kako je ovo običan grip, zovu na koncerte i splavarenja, zezaju za nošenje maske, citiraju Nestorovića i slično. I onda sam odvratan sam sebi jer se kidam zbog svih mrtvih i znam kako je kad hodaš i daviš se ili čekaš smrt na kiseoniku. Voleo bih da sam sterilniji i robotizovaniji pa da takve stvari rešavam jednostavno brisanjem pojedinaca iz bilo kakvih kontakata.

Link to comment

Akronim BIH je zgodan za ovakvu priliku. Kome se ne sviđa Burn In Hell može da ga čita Be In Health, Beer In Hand, Bosna i Hercegovina ili Bog  i Hrvati.

 

Maja Gojković, BIH

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Što se tiče moderacije, bar evo u svoje ime govorim, ko se jednom o mlijeko opeče, taj i u jogurt duva, tako da smatram da nam ta vrsta pažnje i spotlighta da se eventualno nađemo kao prilog na Pinku ili u Shit-tvitu ne treba, jer to automatski povlači dodatnu pažnju.  Što se ostalog tiče, likovanje nad nečijom smrću nije pravni delikt, moralno gledano može se diskutovati, ali to je pitanje za svakog upisnika pojedinačno, kao i to da li takva mišljenja obznanjivati urbi et orbi. 

Tvoj post sa giljom još stoji na ovom topiku tako da šalješ malo kontradiktorne poruke. 

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Tvoj post sa giljom još stoji na ovom topiku tako da šalješ malo kontradiktorne poruke. 

Tu nema konkretnih imena. 

Link to comment
6 hours ago, SNARC said:

Ajde ovako..ja sam poceo pa shvacen preozbiljno.

 

 

Elem, ne planiram da se radujem nicijoj smrti, makar taj pojedinac ili grupa ljudi bili deo trenutnog ili bivseg rukovodstva republike Srbije.

 

Ne zato sto sam puritanac nego zato sto to malo nije pristojno..malo vise nije pristojno..a malo i zato sto ne zelim da im dajem znacaj i potrosim ni dzul energije obelezavajuci nacin i okolnosti njihovog potencijalnog skoncavanja.

 

To nije nacin na koji se ja ponasam niti nacin na koji bih zeleo da se moje dete ponasa. 

 

Bok svima.

nemoj sad da se vadis...

 

podrskica za cedomira, da prezdravi pa da ga opet gledamo  hit tvitu

a  i simpa je sto ga zena zove-cedomir

podrskica za oboje

Edited by sherman
  • +1 1
Link to comment

meni je recimo sasvim svejedno hoce li vucic da gekne, odseli u dubai ili moskvu, povuce se ili ga drugi povuku, samo da nas oslobodi sebe i da se to desi sto brze, pa sad, korona ili ne korona, sirok sam covjek

Edited by morgana
Link to comment
9 minutes ago, sherman said:

bio bi fazon da odseli u CG. i onda odes na more i gledas ga u shorcu na plazi u sutomore kao kuriozitet iz proslosti

 

 

Sta se tebi sve mota po glavi, crni Shermanovicu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...