Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

26 minutes ago, copkillah said:

Mešaš ovde babe i žabe, kakve veze smrtna kazna ima sa tim kada crkne neki ološ? Jesam li ja taj koji je odlučivao o smrti te osobe? Nisam - i tu se priča završava. 

 

 

Smrtna kazna je za "ološe". Ne radi se o odlučivanju nego o radovanju. Kad se raduješ, uzimaš sebi previše za pravo.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ne govorimo o tome, Leia. Vrati se na moj post koji si citirala, ne mogu 15 puta da izvlacim taj deo koji govori o prirodnom nedostatku empatije prema nekom kao sto je mucena Maja Gojkovic koju sam upotrebio kao primer, da bih udovoljio svakom ko je propustio/la da procita to sto je citirao/la. Govorimo o potrebi da se javno obznani taj nedostatak. Ljudi izbegavaju to od pamtiveka, neki zbog morala, neki zbog pristojnosti, neki zbog pseudoreligioznog sujeverja, neki zbog straha od smrti. Svaki od tih argumenata je valjan za onoga ko ga koristi jer upucuje na odgovarajuce mentalno stanje. Kao sto javno deklarisanje nedostatka empatije upucuje na odgovarajuce mentalno stanje.

 

Moja poenta je da to najcesce nema veze s onim ko je umro, osim ako taj koji je umro nije prvorazredna stetocina cije dalje zivljenje ugrozava zivote drugih. Sto Cedomir Jovanovic, oko cije bolesti se i potegla ova rasprava, sta god mi mislili o njemu jednostavno nije. U Srbiji postoji samo jedan covek cija smrt bi me isprovocirala da joj se javno obradujem. I ne, to nije Aleksandar Vucic vec Dragan J. Vucicevic. Jebi ga, svako ima neku svoju granicu preko koje pocinje patologija.:D

 

Obrni, okreni, na kraju ces se kao i obicno sloziti sa mnom :lolol:

Jos samo da utvrdimo da hejt prema neljudima i love za sve lose sto ih snadje ne spada pod patologiju nego da samo ne zelimo da psihopate razvlace nas forum po medijima, i da se rukujemo i razilazimo...

Link to comment

Treba nam neki tajni znak da zavaramo iz foruma u medije i ambahade. Jedan recimo napise “Ima nesto i bolje od Drajva”, a svi ostali lupaju thumbs up ili hvala.

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Leia said:

 

Obrni, okreni, na kraju ces se kao i obicno sloziti sa mnom :lolol:

Jos samo da utvrdimo da hejt prema neljudima i love za sve lose sto ih snadje ne spada pod patologiju nego da samo ne zelimo da psihopate razvlace nas forum po medijima, i da se rukujemo i razilazimo...

 

1 hour ago, harper said:

Osetiti olaksanje zbog smrti neke spodobe koja se tesko moze nazvati ljudskim bicem, ne zaliti za tom osobom, pa cak i osetiti neku osvetnicku satisfakciju ukoliko vam je ta osoba ucinila nesto nazao je prirodna reakcija.

 

Dakle, ipak moram opet da citiram svoje prethodne postove jer se na njih odgovara a ne citaju se.:dry:

Link to comment
31 minutes ago, djordje geprat said:

pa, u ovom narodu postoje izreke "crko dabogda", i "dobro ga đavo odneo". sigurno ima još.

 

sad, ja razumem i našu upravu što nam sugeriše stišavanje emocija.

 

Ono jeste. Stremim najuzvišenijim etičkim idealima ali mislim da je ovo argument koji zaključuje ovu diskusiju. A moram i da priznam da uprkos svom etičkom osećanju osećam i neku vrstu razočarenja što Vučić izgleda zdravo.

Link to comment
Just now, Mos said:

Treba nam neki tajni znak da zavaramo iz foruma u medije i ambahade. Jedan recimo napise “Ima nesto i bolje od Drajva”, a svi ostali lupaju thumbs up ili hvala.

Priroda će već pronaći put kada se to bude dogodilo 

 

 

Link to comment
Treba nam neki tajni znak da zavaramo iz foruma u medije i ambahade. Jedan recimo napise “Ima nesto i bolje od Drajva”, a svi ostali lupaju thumbs up ili hvala.
pa to za vas rishcane koji ste gledali drajva. podele, podele :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
Just now, ubibobi said:

I?

Od čega crkava Čeda?

Mislim da ljude realno potpuno zabole za Čedu, on je krajnje nebitan niti je tema potencijalnog likovanja. 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

 

Dakle, ipak moram opet da citiram svoje prethodne postove jer se na njih odgovara a ne citaju se.:dry:

 

Prirodna reakcija je i osvetnicku satisfakciju podeliti! Ali nam ne daju! Pa onda i necemo :lolol:

 

Ako uopste do toga dodje... da ne ureknem, pa da na kraju sva gamad pretekne :dry:

Link to comment

Узгред, радовање око смрти може бити слипери слоуп. 
 

Овде се говорило, фигуративно, да би се радовао убиству било ког члана ДС. 
 

Лако би могло да се деси да се неко порадује смрти због које је неко други тужан, што би могло да добеде до још горе ситуације него Ксенија Пајчин. 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Mislim da ljude realno potpuno zabole za Čedu, on je krajnje nebitan niti je tema potencijalnog likovanja. 

 

tako sam i ja shvatio ovo. ima zlotvora koji su učinili jedan deo naših života straćenim

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...