Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Sto znaci bar 100ak ugrozenih i potencijalno zarazenih

 

Sad se setih da sam ovo video na tviteru danas, al nisam obratio paznju, jer ne znam ko je lik

Edited by Milosh76
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sa njegovog fb-a navodno

9C59EB91-3DDF-4C19-AC06-4AC4FE732824.jpeg.00d4386af5204a3cc6c12c8442928c96.jpeg

 

Ovo živeli, ko da je dobio na lotou pa nazdravlja. Fali još i živela Srbija.  U drugim vestima, maločas sam dobila info o prelepom skupu na Tari kod crkve u sred naselja punog vikendica , crkva je cirka 5x5 metara i nema ko nije ušao unutra  . Moji rodjaci koji su 3 meseca vrlo vodili računa jer su im roditelji u jako rizičnoj grupi zapucali svi iz Bajine Bašte sa sitnom decom.  Krstim se nogama i rukama. kao da je neki ludi prašak pao po ljudima , imali su primer kako je jedva pretekao lokalni kafedžija posle 2 puta manjeg slavlja u aprilu i sad svi rešili  d avide ko će biti srećni dobitnik izgleda

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Tačno počinjem da paranoišem da ovim silnim prijavljivanjem zaraženosti skreću pažnju sa nekog većeg kriminala, ono, nije baš da im je u interesu da javljaju urbi et orbi kako su se ponašali neodgovorno, kako su održali izbore uskurac, kako su se popišali na struku, kako zapravo od pobjede nad koronom nema ništa, kako su sisice itd. Skroz mi je ovo sumnjivo. 

 

Upadas u Bil Gejts™ mod.

Link to comment

Sad bi bio preokret da se Vučić, nakon što se vrati iz inostranstva, obruši na struku i stručnjake, i bude u fazonu, evo, vi ste rekli da je virus oslabio, poslušali smo vas, i ceo državni vrh nam je ugrožen, ugrozili ste bezbednost zemlje. 

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, pacey defender said:

Sad bi bio preokret da se Vučić, nakon što se vrati iz inostranstva, obruši na struku i stručnjake, i bude u fazonu, evo, vi ste rekli da je virus oslabio, poslušali smo vas, i ceo državni vrh nam je ugrožen, ugrozili ste bezbednost zemlje. 

To bi bilo interesantno...

 

Šta bi Kon tad uradio?

Link to comment

Predsjednik Stranke pravde i pomirenja akademik Muamer Zukorlić saopštio je danas putem svog Fejsbuk profila da je pozitivan na virus Covid19. Iz izolacije poslao podršku medicinskom osoblju na herojskoj borbi.

 

Vest da je inficiran lično je saopštio.

 

" Poštovani prijatelji, esselamu aleykum. Zahvaljući se na vašoj pažnji i zabrinutosti obaveštavam vas da sam na kućnom lečenju od Kovida-19. Nekoliko dana sam imao komleksnu kliničku sliku a sada sam hvala Bogu bolje. Verujem da je najteže već prošlo."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...