Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

11 hours ago, Tihajeza said:

Kako je Novak testiran ako nema simptome? (Našega Renea i Edit odbiše; jerbo nemaju 39C) i kako je dobio rezultat za jedan dan (čeka se i po 4-5 dana, a neki i duže)?

 

Privatno nema da se radi.

 

Pa jel Rene pika loptice? Jok more. Treba da se zna neki red.

 

A za Novaka se ne brinem jer nije to onaj virus od Marta, rekla Kisicka

Link to comment
26 minutes ago, Caligula said:

 

Ovo u rangu Vucicevog da je za drugi talas kriv Djilas :D Jebote u sta se ovaj slobodarski narod pretvorio

 

Pretvorio se u ono sto je uvjek i bio. Samo pogledaj kako u sportu pravdaju poraze. Za sve poraze je neko drugi kriv, najcesce sudija a ponekad i priroda.

Link to comment

Komentari na sajtovima tipa Sputnik su da poželiš što bržu kometu

 

Uglavnom, hoće reptili da sjebu Nola, lažnim virusom i lažnim nalazima, nisu uspjeli sa 5G, ali Nolo će se vratiti nikad jači.

Link to comment

Duh DKT ušao u Dijanu Đoković:

Quote

Svi se se osećamo dobro, kao i njih dvoje. To što je Novak pozitivan ne znači da je bolestan. On je mlad i zdrav čovek pa se to lakše podnosi. Uostalom, mislim da je ovaj virus pri kraju, pa su ovo samo neki "repovi" korone koji nisu tako jaki kao na početku:ajde: Zato se oni i osećaju dobro, kao i mi

 

I naravno, 

Quote

Strašno je i prestrašno to što pišu, ali na to smo navikli. Kao da su jedva dočekali. Njima očigledno Novak smeta :cry:

 

Mada jeste zanimljivo kako maltene niko od ovih naših pozitivnih sportista i selebritija generalno nema simptome. 

Edited by Halvard
Link to comment
27 minutes ago, Halvard said:

Duh DKT ušao u Dijanu Đoković:

 

I naravno, 

 

Mada jeste zanimljivo kako maltene niko od ovih naših pozitivnih sportista i selebritija generalno nema simptome. 

novak je dao milione za borbu protiv korone, zato nema simptome. za ostale sportiste ne znam.

Link to comment

Mozda sam usto na krivu nogu al me malo ipak nervira neprorocionalna kolicina hejta po internetima u odnosu na to kad je srpska majka bila pozitivna. Nije kao da je zasluzio da ga tovare vise nego nju

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Mozda sam usto na krivu nogu al me malo ipak nervira neprorocionalna kolicina hejta po internetima u odnosu na to kad je srpska majka bila pozitivna. Nije kao da je zasluzio da ga tovare vise nego nju

 

Jedna je mama :fantom:

Link to comment

Teška srca moram da priznam da je srpska mama-baba ispala pametnija od njega, ona se bar ne meša gde joj nije mesto.

A druga stvar, ona je lokalnog karaktera, a Đoković je malo šire od toga, ne pogađa njega što se ovde nešto razglaba protiv njega nego što se veliki deo svetske javnosti obrušio.. A toliko se trudio, iz meni neobjašnjivih razloga, da se svima svidi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...