Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Negde procitah da ce biti u izolaciji 14 dana, ali da ce za 5 dana ponoviti test. To objasnjava kako se baba Ceca "izlecila" posle drugog testa... radila je 2 uzastopna testa u nedelju dana

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

zapravo mu ne zameram nishta, on mi je u klasi mojih odlutalih jugoslovena, koji su bili stvoreni za veliko, ne za malo, i to je izvor sve njihove muke i lutanja. boro chorbo, emir kusturica i novak djokovic biggrin.png

 

naravno, numem u tenis, niti cu ikad, niti.me interesuje, niti ce. pratim neminovno reflektovane talase tabloida

 

sent from bubamot

 

 

Što se onda čudite što ga branite :)

Link to comment
 
Što se onda čudite što ga branite [emoji4]
shto mi ni jedan od njih nije ni za nokat simpatichan, naprotiv. ali razumem nevolju :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
27 minutes ago, pacey defender said:

Iz novakovog saopštenja mi je najzanimljivije sledeće. 

http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Tenis/a612994/Novakovo-pokajanje-Pogresili-smo-poranili.html 

 

Sve ostalo je PR. To se sada pegla, mašinerija je pokrenuta. I naravno, siguran sam da je iskren kada kaže da se moli za ozdravljenje svih. 

 

ALi ovo iz citata je bitno, čisto da se uporedi sa važećim protokolima u vreme odigravanja turnira. Ili jeste ispunio sve zdravstvene protokole, ili nije ispunio sve zdravstvene protokole. Ako jeste, tim gore po sve zdravstvene protokole i taj koji je doneo sve zdravstvene protokole treba da najebe. Ako nije ispunio sve zdravstvene protokole, Novak prosto previše koristi PR službu da spere odgovornost sa sebe za širenje zaraze i ne bi trebalo da se zadrži sve na jednom izvini, ma koliko ono bilo iskreno. 

 

aman-zaman, nisu su se zarazili na turniru nego na zuraji, ali to ne sme da se kaze.

Link to comment
6 minutes ago, Budja said:

 

aman-zaman, nisu su se zarazili na turniru nego na zuraji, ali to ne sme da se kaze.

 ja sam se bavio isključivo primenom zdravstvenih protokola tokom turnira, što je bila tema novakovog saopštenja u delu koji sam citirao.  nije bitno kako se novak zarazio - da li pre ili posle zadra ili beograda - već šta je kao organizator cenjenog skuuupa preduzeo u pogledu zaštite svih učesnika.

 

pretraži na internetu fotografije sa događaja. 

Link to comment
19 minutes ago, Joe D said:

Ko je od Jokicevih pozitivan?

Ne znam ko,ovo sam čuo iz prve ruke tim rečima.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...