Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

2 hours ago, lo zingaro said:

 

Pa posto nema simptome i skoro izvesno ce proci bez posledica za zdravlje (sto mu i iskreno zelim), zagovornicima zavere i negacionistima ce ovo biti samo potvrda tih teorija. Srbin pobedijo i jaci od zapadne zavere.

Pitanje je da li će ostati bez simptoma....

Možda mu se pogorša stanje, pu pu

Link to comment

đoković nije negirao postojanje virusa (dao je milione evra kao humanitarnu pomoć što u srbiji što u italiji i ko zna gde sve)

zaigrao se, ispao je budala, ni prvi ni poslednji

 

neće ništa da mu fali, sponzori će spinovati pokajnička saopštenja i idemo dalje (uz nadu da svi zaraženi teniseri

sa porodicoma prođu ok). u srpski turnir vlast se nije ni uključivala, bar ono što sam ja videla, promocija medijska

je išla preko nove i n1 (veče sa ivanom ivanovićem, a prenosi na sport klubu), u hrvatski se uključio kompletan vrh države.

Link to comment
13 minutes ago, ObiW said:

 

Struka se pokazala onako kako se pokazuju struke koje se oslanjaju na empirijske podatke kada naidju podaci koji se ne uklapaju u sablon. I ekonomija je 2008 imala slicne probleme koje ima medicina 2020. Ljutiti se na ekonomiju i medicinu zasto nisu bolje odreagovale je kao ljutiti se na macku sto se ispovracala po tepihu. It's not a bug, it's a feature. 

 

Odlicna je analogija, nisam se toga setio!

 

Razlika je, doduse, u tome:

1. sto je po ekonomiji usledila pljuvacina nevidjenih razmera, i pozivi na nove paradigme i tako to. Do sada nesto tako u medicni nisam primetio. Da li to znaci da je ekonomija ok, ili da medicinu treba preispitati? Ko zna.

2. Ekonomisti su pljuvani ne zbog ove ili one interpretacije podakata kada je kriza dosla i resenja za krizu - bio je tu neki konsensus oko helikopterovanja para (nije bio konsensus oko bailouta), vec zato sto istu nisu predvideli. Problem kod medicinara je sto postoji vrlo malo saglasja, a saglasje moze biti i "Strpite se, cekajte, ne znamo jos uvek...".

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

Koliko ja mogu da ocenim, iskoristili su ga da organizuje predizborne turnire u sred panidemije i napravili na majmuna. 

 

Ali on je imao najbolje namere i cisto srdce

Link to comment
12 minutes ago, Budja said:

 

Odlicna je analogija, nisam se toga setio!

 

Razlika je, doduse, u tome:

1. sto je po ekonomiji usledila pljuvacina nevidjenih razmera, i pozivi na nove paradigme i tako to. Do sada nesto tako u medicni nisam primetio. Da li to znaci da je ekonomija ok, ili da medicinu treba preispitati? Ko zna.

2. Ekonomisti su pljuvani ne zbog ove ili one interpretacije podakata kada je kriza dosla i resenja za krizu - bio je tu neki konsensus oko helikopterovanja para (nije bio konsensus oko bailouta), vec zato sto istu nisu predvideli. Problem kod medicinara je sto postoji vrlo malo saglasja, a saglasje moze biti i "Strpite se, cekajte, ne znamo jos uvek...".

 

 

To sto meni ti sada pricas meni lici na objasnjavanje da nisu sve macke iste, ima crnih, ima belih, a neke su bogami i sarene. Ja se bavim analitickom naukom pa su mi sve to ipak samo macke.  

Link to comment
5 hours ago, gospa buba said:

sve zavisi od ishoda ovog dogadjaja. ako prodje neprimetno, ne vidim razlog, novak, nestor, najsmeshnije, pobeda.

 

 

 

pa to će tako i da bude...:sleep:

i kad će više Bane s Fruške Gore, narod se raspametio a Darja i Peca nit stisnut nit prdnut!?

 

inače, mnogo mi smešno ovo kako je Novak kao sjebo Hrvatima sezonu.

Edited by koksy
Link to comment

I dalje mislim da se treba rugati budalama - u vestima malo Novak, malo Milan tarot ili Kleopatra pa ako nećeš u istu rečenicu sa prevarantima i ludacima prestani da se tako ponašaš. Isto važi i za tzv. struku. Prvo izjava Dr Kona, pa demanti čiča Jove sa Romanije koji je lečio Fredi Merkjurija.

:jerry:

Link to comment
48 minutes ago, svashtabezneshto said:

đoković nije negirao postojanje virusa (dao je milione evra kao humanitarnu pomoć što u srbiji što u italiji i ko zna gde sve)

zaigrao se, ispao je budala, ni prvi ni poslednji

 

neće ništa da mu fali, sponzori će spinovati pokajnička saopštenja i idemo dalje (uz nadu da svi zaraženi teniseri

sa porodicoma prođu ok). u srpski turnir vlast se nije ni uključivala, bar ono što sam ja videla, promocija medijska

je išla preko nove i n1 (veče sa ivanom ivanovićem, a prenosi na sport klubu), u hrvatski se uključio kompletan vrh države.

 

ja sam u martu/aprilu negde naleteo na tekst kako je zbog zatvaranja granica Nolo zarobljen negde (Španija?) i da se pridržava svih mera, apeluje na sve da to rade, podržava sve medicinare itd itd

i da je veoma zabrinut zbog majke koja je u veoma rizičnoj grupi jer je valjda pre nekoliko godina imala neku ozbiljnu operaciju, ako se dobro sećam teksta.

sad vidim da je i majka išla po tim turnirima. :blink:

 

ko zna šta je u toj glavurdi, da li je on lagao za sve to u martu/aprilu ili je jedan od onih koji su revidirali kad vide da se baš i nema masovnog umiranja ulicama kao od kuge u 14. veku...

 

Link to comment
Quote

Sportska novinarka i urednica na HRT-u, Mirna Zidarić (50), kako neslužbeno saznajemo, pozitivna je na Kovid-19.Tragom vesti koju smo čuli s HRT-a informaciju smo pokušali proveriti u razgovoru sa Zidarić koja zasad nije imala komentara

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...