Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

 

"Odmah po dolasku u Beograd otišli smo na testiranje. Moj i Jelenin rezultat je pozitivan. Deca su negativna.



Sve što smo uradili u proteklih mesec dana radili smo čistog srca i iskrenih namera.

Naš turnir je bio humanitarnog karaktera sa idejom da pomognemo teniserima iz regiona, da im omogućimo uslove da igraju, ostvare prihode, i na taj način lakše prebrode ovaj težak period.

U isto vreme, želeli smo da pošaljemo poruke solidarnosti i poštovanja, fer-pleja. Cilj je bio i da pomognemo dobrotvornim fondacijama i onima kojima je pomoć najpotrebnija, i drago mi je što se veliki broj ljudi pridružio toj inicijativi.

Organizovali smo turnir u trenutku u kojem je virus oslabio verujući da su se stekli uslovi za njegovo održavanje.

Izuzetno mi je žao zbog svakog pojedinačnog slučaja zaraze. Pratim izjave lekara i nadam se da se broj zaraženih neće povećavati.

Nadam se da se neće komplikovati bilo čija zdravstvena situacija i da će svi biti dobro.

Ja ću ostati u samoizolaciji narednih 14 dana, i ponoviti test za 5 dana”, poručio je Novak.

Kako se navodi u saopštenju, Đoković ne oseća nikakve simptome.

Edited by vememah
Link to comment

U suštini da sad sedi i moli se new age bogu da neko nema ozbiljnije komplikacije.

 

Sve ok, hteo je najbolje i ne veruje u virus. Snimci sa žurke su jedino sa čim imam problem, to je baš prst u oko svima.

Link to comment

Pa takve zurke se odrzavaju svuda vec mesec dana, nije to nikakav izuzetak. Svadbe su svakog vikenda. Za ovo treba jebati mater zvaljavom govnetu i tzv. struci.

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Pa takve zurke se odrzavaju svuda vec mesec dana, nije to nikakav izuzetak. Svadbe su svakog vikenda. Za ovo treba jebati mater zvaljavom govnetu i tzv. struci.


Naravno, zetov brat na Infektivnoj jer je konobar na splavu. Samo ti kao neko sa milion fanova treba da budeš taj koji savetuje oprez a ne limbo dance.

Link to comment
14 minutes ago, morgana said:

dzaba su jeli placentu

 

Vi'š da nije džaba, nemaju simptome :fantom:

 

1 minute ago, Mos said:


Naravno, zetov brat na Infektivnoj jer je konobar na splavu. Samo ti kao neko sa milion fanova treba da budeš taj koji savetuje oprez a ne limbo dance.

 

Kad debilima ovo ne dopire do mozga, sad nek se krčkaju u najboljim namerama

Edited by Filozof manijak
Link to comment

svejedno je meni zapanjujuce koliko je to zarazna stvar kad se stvore uslovi za prenoshenje. a uslovi su gomila ljudi na gomili.



sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...