Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Quote

Dopisnik lista Danas i Pravda i nekadašnji novinar lokalnih listova Okrug i Braničevo Momčilo Veljković preminuo je u subotu uveče u Opštoj bolnici u Požarevcu od posledica koronavirusa, objavio je portal Boom 93.

Predsednik Izvršnog odbora Demokratske stranke Srđan Milivojević napisao je na Tviteru da nas je „napustio Momčilo Veljković Moče, heroj Otpora iz Požarevca“.

„Na ishodištu zla, u Požarevcu, 2. maja 2000. visoko je podigao zastavu slobode zajedno sa Radojkom Lukovićem. Sada su Moče i Radojko ponovo zajedno. Dragi saborci, hvala vam za veliko i hrabro srce“, naveo je u objavi Milivojević, a prenosi N1.

Veći deo javnosti u Srbiji Veljkovića pamti po dešavanjima od 2. maja 2000. godine u Požarevcu koja su ubrzala slom režima Slobodana Miloševića. On je bio jedan od trojice Otporaša koje je prebio sin bivšeg predsednika SRJ, Marko Milošević.

Detalji o mestu i vremenu sahrane biće objavljeni naknadno.

https://nova.rs/vesti/drustvo/poznati-srpski-novinar-preminuo-od-posledica-koronavirusa/

Link to comment

Nije: 

 

 

Nedavno je utvrđeno da je Šešelj zaražen i ubrzo je upućen na bolničko lečenje, gde se zadržao nekoliko sati, rekao je Šešelj našem portalu:

„Triput sam vakcinisan, imam blažu kliničku sliku, savetovano mi je mirovanje“, rekao je on.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Taihoskopija said:

Nije: 

 

 

Nedavno je utvrđeno da je Šešelj zaražen i ubrzo je upućen na bolničko lečenje, gde se zadržao nekoliko sati, rekao je Šešelj našem portalu:

„Triput sam vakcinisan, imam blažu kliničku sliku, savetovano mi je mirovanje“, rekao je on.

Banujte @Taihoskopija :fantom:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...