Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

3 hours ago, harper said:

Tozovac.:cry:

 

Jedan od nasa dva pevaca, drugi je Cune Gojkovic, ciji glas je nepogresivo mogao da se prepozna. Dovoljno je bilo jednu rec da kaze i da znas da je rec izgovorio Tozovac.


tanja peternek radila emisiju sa cunetom. ulaze njih dvoje na adu, diže onaj portir rampu i kaže izvolite gosn tozovac

tanja - jel često ovako?

cune - stalno

 

:lolol:

 

  • +1 4
  • Haha 5
Link to comment

Umro Gradimir Rajković, profesor FLU u penziji. Grada legenda. Preneo nam da je život rad i dobra zajebancija i zajebavao nas u zdrav mozak, s ljubavlju. Slava i hvala, neću ga zaboraviti.

Link to comment

Secam se na pocetku ove pandemije bilo je saveta ljudi koji rade sa obolelim od korone kako posebne tehnike disanja i lezanje na stomaku mogu da znacajno pomognu u izlecenju. Ne znam da li se u nasim bolnicama uopste primenjuju te tehnike i koliko stvarno mogu da pomognu.

 

Uvek me dodatno rastuzi kad procitas da je nekom bilo bolje, a onda mu se naglo pogorsalo stanje..

  • +1 2
Link to comment
Secam se na pocetku ove pandemije bilo je saveta ljudi koji rade sa obolelim od korone kako posebne tehnike disanja i lezanje na stomaku mogu da znacajno pomognu u izlecenju. Ne znam da li se u nasim bolnicama uopste primenjuju te tehnike i koliko stvarno mogu da pomognu.
 
Uvek me dodatno rastuzi kad procitas da je nekom bilo bolje, a onda mu se naglo pogorsalo stanje..
Primenjuju, moj kolega je na B Kosi ležao tako koliko god je mogao.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Legendarni reprezentativac Jugoslavije i nekadašnji predsednik Košarkaškog saveza SR Jugoslavije Dragoslav Ražnatović zaražen je virusom korona. 

On je prebačen u bolnicu Kliničko-bolničkog centra "Dragiša Mišović" i tamo će se lečiti. 


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...