Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

3 minutes ago, djeneralche said:

Da li olos ima pristup boljem lecenju?

 

Olos se testira cesto, na vreme dobija terapiju ako zakaci... odlicne pocetne pozicije.

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, djeneralche said:

Da li olos ima pristup boljem lecenju?

 

Mozda da posvedoci neko, je li sirotinja imala pristup remdesiviru, krvnoj plazmi i sl? 

Link to comment
9 minutes ago, dillinger said:

 

Mozda da posvedoci neko, je li sirotinja imala pristup remdesiviru, krvnoj plazmi i sl? 

 

Mislim da ni skuplji lekovi nisu problem, treba kod njih potrefiti tajming a to je tesko kada 1 lekar vodi 15-20 bolesnih. Veci je problem sto sirotinja ceka satima testiranje, pa satima ispred ambulante, pa vracaju sirotinju kuci sa upalom pluca, pa kad krene gusenje tek onda bolnicki krevet. Mislim na pik epidemije, sto nam se upravo desava.

 

Jel preboleo Andrej, pitanje je retoricko

Edited by Caligula
  • +1 4
Link to comment

Muz moje koleginice jeste i jedno i drugo. Mada je generalno imao bolji tretman zbog toga sto ona po prirodi posla poznaje gomilu lekara . A i mlad covek (35g) pa su radili sve sto su mogli da ga izvuku i deluje da su uspeli.

Takodje drug dobijao remdesivir prosle godine sredinom marta. Tada je bilo tek par hospitalizovanih u Nisu. Nikakva veza nikakva urgencija

Link to comment

Suština je da se elita[emoji769] testira bukvalno dvaput nedeljno, ništa sd ne prepušta slučaju, par članova vlade je zaglavilo bolnicu ali sa nemerljivo boljom negom i to je to...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 4
Link to comment
51 minutes ago, dillinger said:

 

Mozda da posvedoci neko, je li sirotinja imala pristup remdesiviru, krvnoj plazmi i sl? 

Moj ćale je dobijao plazmu, nije bio jedini, ali za sve nema sigurno. To što je imao neko poznanstvo je uticalo u smislu da dobije sve po protokolu.

Link to comment

Hasan Dudić nalazi se u teškom zdravstvenom stanju i smešten je u Kliničko-bolnički centar Zvezdara usled komplikacija zbog virusa korona.

 

- Hasan je bio na kućnom lečenju od Kovida 19, ali juče mu je bilo jako loše pa smo ga odveli u bolnicu. Lekari su rekli da je stanje jako loše. Trenutno je na kiseoniku, prate njegovo stanje pa će na vreme reagovati za sve što treba. Njegov sin Miki Dudić i ja smo celu noć bili u bolnici, jako smo uplašeni - kaže Gluhovićeva.

Link to comment

bolje da je ziv dry.png

ovaj narod je prilichno govno. evo buljuk majki dovodi slinavu decu u dz, kao prehlada je samo, bune se shto ih shalje protokol odmah u kovid. kao shta vam je, nije to nishta. pa kad nije nishta shto ne sedish kod kuce kozo. nego teshko se igrati sa zdravljem deteta, a josh teze priznati dry.png

nego ce morati izgleda svaka kuca da najebe pojedinachno pa da prestane pametnom dosta dry.png

i ja pobesnela na pogreshnom topiku :isuse:

sent from bubamoto







  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...