Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Quote

Vlasta Velisavljević u bolnici par dana, u teškom je stanju

Devedesetčetvorogodišnji glumac Vlasta Velisavljević pozitivan je na koronavirus i trenutno se nalazi u KBC Dragiša Mišović, saznaje Nova.rs.

 

Prema rečima izvora, glumac je hospitalizovan pre nekoliko dana, ne nalazi se na raspiratoru, ali njegovo zdravstveno stanje nije najbolje.

Vlasta se, inače, vakcinisao protiv koronavirusa 21. januara ove godine.

 

“Ja sam se opredelio za rusku vakcinu, ali nisam mogao da je primim. Medicinari su mi rekli da ona ne može da se daje starijima od 76 godina, a ja imam 94. Rekao sam lekarima: ‘Hoću rusku zbog poznatog ruskog pisca i lekara Antona Pavloviča Čehova’. Mislio sam da će me razumeti, ali niko me, izgleda, nije razumeo. Malo sam se šalio. Iskreno da vam kažem, svejedno mi je koja je vakcina u pitanju. Bitno mi je da se zaštitim od koronavirusa i da budem zdrav”, rekao je on ranije za Nova.rs.

 

Link to comment

Uh jebote kakva usrana godina

 

Sad videh za Vlastu na FBu, bas mi je krivo. Onda sam se zajebao pa poceo da citam komentare :isuse: počeću da mrzim ljude aktivno

 

Daj da se izvuče ljudina

 

Duša jbt, car veliki

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Caligula said:

Uh jebote kakva usrana godina

 

Sad videh za Vlastu na FBu, bas mi je krivo. Onda sam se zajebao pa poceo da citam komentare :isuse: počeću da mrzim ljude aktivno

 

Daj da se izvuče ljudina

 

Duša jbt, car veliki

 

Htedoh da te pitam na konto cega idu losi komentari..a onda skontah, odnosno pretpostavljam da skontah da je rec o koroni nakon vakcinacije.

 

Srecom, Vlasta je pametniji i imamo solidnu polugu da se uzdamo u dobar ishod.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Htedoh da te pitam na konto cega idu losi komentari..a onda skontah, odnosno pretpostavljam da skontah da je rec o koroni nakon vakcinacije.

 

Srecom, Vlasta je pametniji i imamo solidnu polugu da se uzdamo u dobar ishod.

 

Pa to KAKO SE ZARAZIO KAD SE REVAKCINISAO HAHAHA i pedeset lajkova ispod

 

Govna nedotupavna

 

A Vlasta mi je osvojio srce odavno, i kako sta cujem o njemu ili od njega ja ga jos vise zavolim. Zelim mu da se izvuce iz ovog sranja, za njega je umiranje od duboke starosti

Edited by Caligula
Link to comment

Jbg, normalno je da i ove bolje vakcine slabije rade kod starih. Kinez tek tu ima posebno problema. Šteta je što se ne potencira više da 65+ i pored vakcine moraju da se potpuno ponašaju kao i pre. 

Edited by Jozef K.
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...