Jump to content
IGNORED

krizna kujna. prehrambene navike prvog sveta, pa dok traje - traje.


gospa buba

Recommended Posts

8 minutes ago, mraki said:

Kod mene projice. Pola kukuruzno brašno pola proso + ostaci nekog belog sira. Baš dobro ispalo.

 

uh ... dobro si me podsetio, treba da imam jos jedno dva kila kukuruznog kuci ... kupio na mlinu u krupi na vrbasu letos ... yupii :)

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

jooj, sad se setih embargo torti :laugh:

 

neke kore kao sa krompirom a fil od pulpe pomorandže jerbo smo prethodno iscedili sok :sleep:

 

A boje govneta, da prostis.

Pomorandza, burzujko!!! Ako ima nekog dzema ima (ono da se potrlja tegla), ako nema cuti i jedi...

Link to comment

Ovde kod mene makar avokada ima. Da se ubere, ako se provuces kroz policijske punktove.

 

Ali kad je bal nek je bal. Kakva bre krizna kuhinja u ovo vreme izobilja?! Ovo je ko vreme Ante Markovica ili zlatne 70'te po raspolozivosti i kvalitetu klope, a ne 1999 sa step sokicima i embargo fucking kolacima. Krizna kuhinja za 2020 - taman doslo vreme da se isprobavaju recepti Yotama Ottolenghija za koje nikad nema vremena. Dovoljno zajebancije taman da se malo produzi vreme izmedju obroka da se ne nakrkamo na 200 kg sto neko rece.

Link to comment

Semafor torta od Step Drinka na drugarovom rođendanu 1999. godine - zeleni sloj od kivija, žuti od limuna i crveni od jagode.

 

Kapiram da je svaki ukus u dovoljnom broju kesica razmućivan u nekom miksu vode i želatina, da bi se na kraju dobila lelujava gomila postavljena na tacnu za torte.

 

Da budem iskren, to je jedina torta koje se sećam sa bilo čijeg rođendana, svadbe ili slave.

 

 

Link to comment

Ja danas pronasao neku tartufatu od pre jedno godinu dana, koju sam zaboravio da imam i premazao piletinu njome. Avokada pun frižider. Sto kaze chandra, sada je vreme za te perverzije za koje inace nemamo vremena 

 

Osim toga skrljao jedno 4,000 kalorija danas

Ruski sladoled, plombir

Cokolada

Umakao banane u kikiriki puter

 

Imacu milion kila do leta

Edited by Ravanelli
Link to comment
1 hour ago, chandra said:

Ovde kod mene makar avokada ima. Da se ubere, ako se provuces kroz policijske punktove.

 

Ali kad je bal nek je bal. Kakva bre krizna kuhinja u ovo vreme izobilja?! Ovo je ko vreme Ante Markovica ili zlatne 70'te po raspolozivosti i kvalitetu klope, a ne 1999 sa step sokicima i embargo fucking kolacima. Krizna kuhinja za 2020 - taman doslo vreme da se isprobavaju recepti Yotama Ottolenghija za koje nikad nema vremena. Dovoljno zajebancije taman da se malo produzi vreme izmedju obroka da se ne nakrkamo na 200 kg sto neko rece.

+1

 

U frizideru imam pozamasnu zalihu incuna, teglicu kapara, beli luk moze da traje i traje kada stoji u frizideru, ima vala i maslinovog ulja, nedavno sam potopio masline sa bajlonija u salamuru pa ce i to da potraje, parmezanoliki sir mi je inventar u poslednje vreme a moze da opstane postojano kano klisurina,  rezerve testenine sam bogu hvala ranije napravio, suve travke nemaju rok trajanja, jos imam i zaledjenu ljutu papricicu koju rendam kao dzejmi, dakle ima da preguram ovu koronu kao najveci zmaj, jebo joj ja mater. 

Link to comment

Brasna ne manjka. Kvasca nema nigde, no moze i sa sodom bikarbonom da se zgotovi neki hleb. Ako mi se ne dopadnu hlebne varijante tu je mramorni kolac kao zamena za hleb.:happy:

 

Kada krene kopriva, eto jos jedna stvari na meniju. Zelena salata i mladi luk iz baste (to je vec skoro spremno).

Edited by Miljenko
Link to comment
44 minutes ago, Ravanelli said:

Imacu milion kila do leta

 

:lol:

 

Direktorka danas na telefonu sa klijentima iz Kine i jedan joj kaze da ga nece prepoznati kad se budu ponovo videli jer 6 nedelja ne mrda iz kuce i da se udvostrucio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...