Jump to content
IGNORED

гласање Дија-Споре


srgjeef

Recommended Posts

UK glasanje (Ukoliko neko vec nije postavio). Znam da je jedan broj u Srbiji trenutno gde ce danas glasati....Upisano: 976Izaslo: 452DS: 230LDP: 106DSS: 63SRS: 40PSS: 4Seljaci: 1Romi: 1Romi2: 1Lecic: 2Sain:1
Prijatno iznenadjenje je izlaznos'...ispricah muzu juce pricu sa prstom i sprejem, da citiram kolezu od juce 'pa to se naravno desava iskljucivo u visoko razvijenim zemljama - mi, Irak, Turkmenistan...' :D
Link to comment
  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    35

  • Luc

    31

  • Indy

    30

  • Marvin (Paranoid Android)

    18

Prijatno iznenadjenje je izlaznos'...ispricah muzu juce pricu sa prstom i sprejem, da citiram kolezu od juce 'pa to se naravno desava iskljucivo u visoko razvijenim zemljama - mi, Irak, Turkmenistan...' :D
Koji li je glupan napravio takvu generalizaciju...edit: je l' mi se čini ili za SPS nije niko glasao? Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
Koji li je glupan napravio takvu generalizaciju...edit: je l' mi se čini ili za SPS nije niko glasao?
Izgleda da za SPS u Londonu niko nije glasao...Izgleda da fale 3 glasa - koletralna steta:)
Link to comment

evo sad stigoh sa glasanja, dijaspora u Sloveniji danas još više agilnija nego za predsedničke u drugom krugu, kad sam stigla da glasam kutija već puna, kad sam izlazila iz ambasde ulaz zakrčen od novih glasača...to ovde prvi put videh :rolleyes:

Link to comment
U Njujorku najveca izlaznost (do 17 sati 100% vise nego na predsednickim izborima) od kada je uvedeno glasanje inostranaca
nisi rekao najvazniju stvar ;) u njucu su stigla 22 posmatraca iz srbije. juce popodne je u konzulatu sedela tacno 1 posmatracica. ostali su posmatrali grad. da budem fer, ne znam ni gde bi seli ostali.....
Link to comment
nisi rekao najvazniju stvar ;) u njucu su stigla 22 posmatraca iz srbije. juce popodne je u konzulatu sedela tacno 1 posmatracica. ostali su posmatrali grad. da budem fer, ne znam ni gde bi seli ostali.....
slicno i u CH
Link to comment
izgleda da u montrealu nisu uspeli da organizuju izborno mesto. meni su iz njujorskog konzulata slali mail da obavestim prijatelje u montrealu da se prijave, posto su imali 94 prijave.edit: kasno uocena nepismenos'
Бајата ти вест, поред Отаве и Торонта су отворена нова два бирачка места - Ванкувер и Монтреал. Било је преко 100 у сваком.
Link to comment

Samo za Njujorkere:Upisano 752 biraca, glasalo 341. Bio problem sa jos 180 ljudi, koji su greskom RIK ispali sa spiska.Rezultat:DS koalicija: 179LDP: 79DSS: 48SRS: 32Karic: 1 :wub: Na prethodnim izborima (drugi krug PI, u NY Konzulatu, glasalo je 125 ljudi)

Link to comment
  • 3 years later...
image119xp7.jpg
Evo nas 4 godine kasnije opet na izborima - biracko mesto broj 1 je postalo biracko mesto br 5, a subota je tu za manje od nedelju dana.Samo da podignem temu na prvu stranu ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...