Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, Arkadija said:

Dok cekamo rasplet oko Kona i Uakrsa, jedan malu info.

Naime, dok su pojedini doktori i sestre iznajmili stanove da bi koliko toliko zastitili porodice, dotle vojna policija obitava u hotelu Hilton.kada samnih videla prvi put, pomislila sam, mozda su tu imali neki sastanak ili tako nesto, ali kad sam ih jutros videla kako zadovoljni izlaze iz Hiltona, rekoh sebi da obo bas nije slucajno.

Sta te cudi, pa vojska i policija su simbol ove kvazidrzave. Dovoljno je pogledati u kakvim objektima su smesteni, pocev od nekadasnje velelepne zgrade Generalstaba u samom centru grada, pa nadalje.

 

Da ne govorimo o stanovima i citavim naseljima koji se grade za pripadnike tih snaga vec decenijama.

Link to comment
Quote

 

U toku je sastanak predsednika Srnije Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i epidemiologa dr Predraga Kona u Predsedništvu, saznaje "Blic".

 

Uskoro opširnije...

 

 

Link to comment
Just now, Goranz said:

Kad ti ovako počne dan... samo da i Vučić ne odustane od nas.

Ne brini se, preuzeće Šešelj, samo on ima snagu da pomogne narodu, ako Vučić odustane... :fantom:

Link to comment

meni je nadrealno da iko normalan daje ostavku na fejsbuku. 

 

ima li jos ko da je dao ostavku na drustvenim mrezama? 

 

pitam, mozda je to neki novi trend a nisam informisan. 

 

a ako pristane da se vrati - hoce li i to prvo da objavi na fejsbuku? uz prigodnu sliku sa zvaljom i pantelom? 

Link to comment
Just now, adam said:

meni je nadrealno da iko normalan daje ostavku na fejsbuku. 

pet strana teorija zavere o konu, a bukvalno nijednog ozbiljnog linka na vest da daje ostavku na posao u kriznom štabu.

 

forum opako poinformerio.

 

Link to comment
2 minutes ago, adam said:

meni je nadrealno da iko normalan daje ostavku na fejsbuku. 

 

ima li jos ko da je dao ostavku na drustvenim mrezama? 

 

pitam, mozda je to neki novi trend a nisam informisan. 

 

a ako pristane da se vrati - hoce li i to prvo da objavi na fejsbuku? uz prigodnu sliku sa zvaljom i pantelom? 

 

Tramp vodi Ameriku na twitteru...

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

pet strana teorija zavere o konu, a bukvalno nijednog ozbiljnog linka na vest da daje ostavku na posao u kriznom štabu.

 

forum opako poinformerio.

 

kako nema kad su svi fakin mediji, čak i tajkunski™ objavili vest

Link to comment
Quote

 

Epidemiolog je ovog jutra gostovao na TV Pink, gde je, da tako kažemo, "objasnio" svoje misli objavljene na FB profilu.

Primetio je u epidemiji korona virusa čuje mnogo kritika, da svi traže krivca, a da je pravi krivac, zapravo, virus.

"Gubimo strpljenje", rekao je Kon za Pink.

Ljudima je, kaže, očigledno lakše da uvek traže krivce i da opsuju nekoga, nego da se osvrnu na sopstvenu odgovornost.

"U ovoj situaciji svi su nešto krivi, ali ovo je viša sila, sama pojava virusa. Društvo treba što više da se skupi, da bude zajedno, da se odbrani od oirusa, a mi smo kao društvo izdeljeni. Ovo je viša sila i treba nam kolektivna borba", rekao je Kon i situaciju u Gerontološkom centru u Nišu uporedio sa fudbalskom utakmicom:

"Ovo je kao kada primite gol na utakmici, ali morate da nastavite da se dalje borite".

Ako je i bilo dileme da li će nastaviti započeti posao, otklonio je sledećim rečenicama:

"Lično osluškujem sve, osluškujem i one koji su kritični. Nekada im se mora reći da preteruju, a nekada i mi koji rukovodimo situacijom, treba da saslušamo gde smo možda pogrešili. Ovo sada je spasavanje života", naveo je on i poručio:

"Lično idem dalje, imamo pred sobom dalju borbu sa ovim virusom".

 

https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a1310805/Predrag-Kon-ostavka-ne-povlaci-se-korona-virus-najnovije-vesti.html

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...